Няньчить як рідну: 55-річна Надія Матвєєва розповіла про свою малечу, якій 4 з половиною роки (ФОТО)

Надія Матвєєва показала у соціальних мережах свою улюблену Семі, якій 4 з половиною роки: "Радію за людей, які відчувають щось подібне до своїх домашніх улюбленців".

Надія Матвєєва у своєму Інстаграм опублікувала фото зі своєю малечею, а саме зі своїм домашнім улюбленцем – собакою Семі. У цьому дописі зірка написала великий текст, через який передається не лише ніжний зв’язок між господинею і її улюбленцем, але й дивовижна рівність, де людина стає вдячною за присутність собаки у своєму житті, замість впертого володіння чи контролю.

За 4,5 роки спільного життя з Семі, Надія не підкреслює свою власність над цією істотою, а навпаки, зазначає, що вона є лише підтримкою та джерелом невичерпної любові. Її пост вражає своєю глибиною та розміром відданості, що неможливо підібрати в слова.

Надія Матвєєва розповіла про свою 4-річну малечу. Фото з @Instagram @nadezhda_matveeva_nadya
Надія Матвєєва розповіла про свою 4-річну малечу. Фото з @Instagram @nadezhda_matveeva_nadya

Їхні щоденні прогулянки, заняття та моменти спільного відпочинку створюють невимушену атмосферу щирої дружби та злагоди.

Але чи усвідомлює цю величезну роль у житті своєї господині Семі? Мабуть, ні. Однак, це не зменшує її значущості. Як і у випадку багатьох інших домашніх тварин, Семі дарує безмежну любов та ніжність своїй господині Наді Матвєєвій. Її присутність у житті зірки відображається не лише у приємних моментах спільного часу, але і в значному зменшенні стресу та підвищенні загального настрою господині.

Надія також висловлює свою радість за всіх тих, хто може відчути ту саму непохитну відданість та кохання до своїх домашніх тварин. Це свідчить про те, що вона не просто ділиться своєю історією, але й підкреслює важливість такого спілкування та зв’язку між людиною та твариною.

Надія Матвєєва розповіла про свою 4-річну малечу
Надія Матвєєва розповіла про свою 4-річну малечу

Нагадаємо, що телеведуча нещодавно розповіла, що вона вже понад рік перебуває в стосунках з чоловіком, який на 20 років молодший та жінку це не зупиняє. Він є не публічною людиною та коли вперше зустрів Надю, теж не знав, що вона відома телеведуча. Раніше жінка була одружена двічі та їхні долі розійшлись, але від першого шлюбу у неї є син Владислав.

Схожі статті

Чия коханка Марія Яремчук: хто зробив співачку мамою і став батьком її таємно народженого малюка

Не так давно стало відомо, що знаменита українська співачка Марія Яремчук народила первістка. Це стало справжньою сенсацією, зважаючи на те, що особистість її коханого досі невідома.