Загадкові чудеса світу

Існує 7 чудес світу. Ми знаємо як вони називаються, але не знаємо які таємниці вони приховують.

Ми знаємо нави 7-ми чудес світу, де вони знаходяться і навіть бачили деякі з них. Але оскільки «диявол криється в деталях», підемо досліджувати ці деталі.

По-перше, список чудес світу був створений, щоб продемонструвати найвеличніші та найбільш вражаючі споруди стародавнього світу. І, заодно, розповісти його маловідому історію. Пізніше цей список був занесений у путівники як такий, що потрібно обов’язково подивитися, їдучи до тієї чи іншої країни.

По-друге, такі чудеса світу як Колос Родоський, Велика Піраміда Гізи, Висячі сади Вавилона, Маяк Олександрії, Мавзолей в Галикарнасі, Статуя Зевса в Олімпії і Храм Артеміди в Ефесі сконцентровані в одному регіоні Середземного моря та Месопотамії.

Також мало хто знає, що саме 7 чудес було обрано через те, що греки вірили у його досконалість. Пізніше виникла інша гіпотеза, пов’язана з астрономією. Якщо взяти 5 планет сонячної системи і додати до них ще Сонце і Місяць, то вийде число сім. Це кількість великих об’єктів нашої Сонячної системи.

Є ймовірність, що деякі з чудес це просто вигадка. Зокрема такої думки дотримуються вчені щодо Висячих садів Вавилона. Вони пояснюють своє скептичне ставлення до чуда тим. Що якби воно існувало насправді, то доглядати за Садами було б складно, зокрема це стосується поливу.

Одне з небагатьох чудес, яке збереглося до наших днів – Велика Піраміда Гізи або Піраміда Хеопса.

Велика Піраміда Гізи. Піраміда Хеопса
Велика Піраміда Гізи. Піраміда Хеопса

Проте збереглися до наших днів не лише піраміди, а й деякі інші величні пам’ятки. Це і Ворота Іштар, відомі ще як восьмі ворота внутрішнього міста у Вавилоні, храм Артеміди, статуя Зевса у Гелікарнасі та інші.

Кожне з цих чудес унікальне по-своєму. І, зрозуміло, що з часом пам’ятки під дією зовнішніх чинників руйнуються.

Як виявилося, існує 2 списки чудес світу. І якщо до першого входили пам’ятки виключно стародавнього світу, то другий список – це пам’ятки епохи середньовіччя. Тож і віриться у другий список більше, аніж у перший. До того ж середньовічні чудеса розкидані по всьому світу, а не сконцентровані в одному регіоні.

Не важливо скільки існує списків і чудес світу. Весь наш світ – одне суцільне чудо.

реклама

Поділіться статтею

Бридкі каченята шоу-бізнесу

Бридкі каченята шоу-бізнесу: чия зовнішність не подобається прихильникам – Лобода, Могилевська та інші

Стандарти краси диктують свої ідеали зовнішності й часто зірок критикують за те, що вони не підпадають під ці правила. На щастя, останнім часом тенденції змінюються і стандарти, як такі, зникають і зовсім. Редакція "Сенсації" пригадала зірок, яким найбільше дошкуляли за те, що вони якісь "не такі".
Дан Балан з мамою Людмилою

Мама Дана Балана Людмила засяяла у короткій сукні: обраниця сина Тіна Кароль так схожа на зіркову тещу

63-річна молдовська телеведуча та актриса Людмила Балан регулярно дивує своїх прихильників яскравими луками та привабливою зовнішністю. Жінка підкорила українських телеглядачів рік тому, коли виступила для свого сина на шоу "Голос країни" з народною піснею, яку подарувала Дану Балану та Тіні Кароль.
59-річний Ігор Кондратюк посвітив торсом

(Фото) 59-річний Ігор Кондратюк посвітив торсом та довів, що може піти хоч на Олімпіаду: “Це прорив”

Ігор Кондратюк має неймовірно велику базу прихильників: старші його знають завдяки шоу "Караоке на майдані", а молодому поколінню відомим шоумен став завдяки "Х-Фактору". Цього року ведучому і продюсеру виповнилося 59 років, але він точно знає, що з рахунків його рано списувати.
Настя Каменских

Вагітна Настя Каменських соромиться свого стану: співачка всіляко приховує животик на фотографіях руками

Настя Каменських вже два роки офіційно заміжня за продюсером і колишнім колегою по сцені Олексієм Потапенком, відомим як Потап. Після того, як подружжя розкрило свої відносини, їхні прихильники постійно чекають новин про поповнення у родині, проте зірки відмовляються коментувати цю тему.
Вагітна Катерина Осадча показала живіт після третіх пологів

Вагітна Катерина Осадча показала живіт після третіх пологів: Юрій Горбунов хоче стати татом донечки

Не так давно відома українська телеведуча Катерина Осадча дала життя своєму третьому сину Данилу Горбунову. І хоча зіркове подружжя з нетерпінням чекала на дівчинку, появі ще одного спадкоємця було неймовірно раде. Зірка швидко прийшла у форму після пологів, але останнім часом інтригує формами

Популярне

Останні новини