Середа, 23 Червня, 2021

Загадкові чудеса світу

Існує 7 чудес світу. Ми знаємо як вони називаються, але не знаємо які таємниці вони приховують.

Ми знаємо нави 7-ми чудес світу, де вони знаходяться і навіть бачили деякі з них. Але оскільки «диявол криється в деталях», підемо досліджувати ці деталі.

По-перше, список чудес світу був створений, щоб продемонструвати найвеличніші та найбільш вражаючі споруди стародавнього світу. І, заодно, розповісти його маловідому історію. Пізніше цей список був занесений у путівники як такий, що потрібно обов’язково подивитися, їдучи до тієї чи іншої країни.

По-друге, такі чудеса світу як Колос Родоський, Велика Піраміда Гізи, Висячі сади Вавилона, Маяк Олександрії, Мавзолей в Галикарнасі, Статуя Зевса в Олімпії і Храм Артеміди в Ефесі сконцентровані в одному регіоні Середземного моря та Месопотамії.

Також мало хто знає, що саме 7 чудес було обрано через те, що греки вірили у його досконалість. Пізніше виникла інша гіпотеза, пов’язана з астрономією. Якщо взяти 5 планет сонячної системи і додати до них ще Сонце і Місяць, то вийде число сім. Це кількість великих об’єктів нашої Сонячної системи.

Є ймовірність, що деякі з чудес це просто вигадка. Зокрема такої думки дотримуються вчені щодо Висячих садів Вавилона. Вони пояснюють своє скептичне ставлення до чуда тим. Що якби воно існувало насправді, то доглядати за Садами було б складно, зокрема це стосується поливу.

Одне з небагатьох чудес, яке збереглося до наших днів – Велика Піраміда Гізи або Піраміда Хеопса.

Велика Піраміда Гізи. Піраміда Хеопса
Велика Піраміда Гізи. Піраміда Хеопса

Проте збереглися до наших днів не лише піраміди, а й деякі інші величні пам’ятки. Це і Ворота Іштар, відомі ще як восьмі ворота внутрішнього міста у Вавилоні, храм Артеміди, статуя Зевса у Гелікарнасі та інші.

Кожне з цих чудес унікальне по-своєму. І, зрозуміло, що з часом пам’ятки під дією зовнішніх чинників руйнуються.

Як виявилося, існує 2 списки чудес світу. І якщо до першого входили пам’ятки виключно стародавнього світу, то другий список – це пам’ятки епохи середньовіччя. Тож і віриться у другий список більше, аніж у перший. До того ж середньовічні чудеса розкидані по всьому світу, а не сконцентровані в одному регіоні.

Не важливо скільки існує списків і чудес світу. Весь наш світ – одне суцільне чудо.

Поділіться статтею

Наталія Мосейчук

Як виглядає батько Наталії Мосейчук, яка поза камерами стає турботливою донькою: чому зірка приховувала тата

Наталія Мосейчук, залізна леді телевізійного кадру несподівано поділилася ніжними родинними світлинами. Дізнайтеся все про батька ведучої.
Олег Винник і Таюне

Таюне змила макіяж та показала затишну світлину з підозріло схожою на неї білявкою: “Дівчата, ви не сестри?”

Таїсія Сватко - ніжна бек-вокалістка колективу Олега Винника ніколи не розповідала про родину. У мережі знайшли цікаву світлину.
Анатолій Хостікоєв і Наталія Сумська

Усі жінки Анатолія Хостікоєва до Наталії Сумської: кого заради чорнобрової красуні покинув актор? (ФОТО)

0
Народний артист Анатолій Хостікоєв вже не один десяток років щасливий з відомою українською акторкою Наталею Сумською, але цей шлюб для нього третій.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 24 червня 2021 року: бажання здійснюються і хочеться мріяти. Для всіх знаків зодіаку

Цей день просто створений для здійснення ваших бажань і створення нових.
Маша Єфросиніна з чоловіком

Розкішні апартаменти, які вражають розмірами: як виглядає квартира Маші Єфросиніної та її багатого чоловіка

Маша Єфросиніна не часто показує власне житло, але й не приховує — живе заможно.

Популярне

Останні новини