Ближче до національних джерел: які курорти в Україні були популярними у 19-20 століттях

Україна – це дуже цікава і родюча країна. І повірте, нам пощастило тут народитися. Адже наші рідні землі є настільки красивими і багатими на цікаві місця, що з ними не зрівняється за кордон.

На жаль, у школі на уроках географії та історії нам всі розповідали, які гарні місця є у різних країнах, які існують материки, океани та миси. Але ніхто і ніколи не вчив нас любити власну культуру, нам ніхто не розповідав скільки неймовірних локацій для подорожей ма наша Україна. Певно з цієї причини ми завжди рвалися кудись, коли у самих є все, просто ми не в курсі.

Звісно, ці локації не з’явилися тоді, коли про них почали говорити, вони були весь час. Наприклад 19-те і 20-те століття стало одним з періодів відкриття курортних міст нашої України, про які зараз багато хто почує вперше.

Найстарішим курорти в Україні вважають лікувальний санаторій в Немирові, що знаходиться на Львівщині. В ті часи там був просто рай для поціновувачів купання і пиття води, адже на курорті було багато місцевих джерел. У Немирові можна було оселитися не лише в санаторії, а ще й у приватних помешканнях. І вже в той час існував люкс.

Немирів
Немирів

Ще одним з найдавніших курортів вважають населений пункт Буркут, що базується над річкою Чорний Черемош.В далекому 1865 році тут було збудовано санаторій з водопроводом та лікувальними й цілющими ваннами. Також були збудовані й конюшні.

Буркут
Буркут

Місто Заліщики, що тоді було приєднано до Австрійської імперії є територією України, що базується у Тернопільській області теж стало гарним курортом. У 1930-х роках тут було збудовано багато приватних віл і різноманітних пансіонатів. А от умови не поступалися Франції та Італії і краєвиди також. Тут було все: радіо, телефони, дороги з асфальтом, розваги, бари, яхт-клуби й багато чого іншого.

Заліщики
Заліщики

Знаменитий курорт Моршин було відкрито у 1877 році. Це водолікувальний комплекс, який функціонує й сьогодні, адже він славиться своїми лікувальними водами.

Моршин
Моршин

Отже, як можна помітити у 19-20 століттях люди мали змогу чудово відпочити у межах країни, та ще й з користю для організму.

Схожі статті

Ідеальний відпочинок на Черкащині, про який досі мовчить Андрій Бєдняков: чим унікальний Буцький каньйон?

Україна – це країна сюрпризів та справжніх природних скарбів. Вона має в собі стільки незвіданих вершин, озер, гір, морів та краєвидів, що навіть страшно уявити. І з кожним роком велич та краса України росте.

Українська Венеція – це реальність: місто Вилкове, яке перенесе вас у Європу – Антон Птушкін ще не був там

Україна ніколи не припинить дивувати своїми краєвидами і таємницями. напевно й життя не вистачить, аби об'їздити всі місця та локації, якими багата наша країна. І це насправді диво якесь.

Містичне озеро з привидами, яке перенесе вас у таємний світ: Дмитро Комаров про це не розповідав

Україна давно славиться своїми цікавими місцями, вони бувають гарні, загадкові, такі, від яких можна затамувати подих і навпаки дуже спокійними та незвіданими. В цьому й є особливість нашої країни – вона унікальна.

Місце, яке переносить в іншу реальність України: в чому магія Синевиру, про яку не розповідала Леся Нікітюк

Україна з давніх давен славиться своїми неймовірними краєвидами та родючістю. Саме через це на території нашої країни було стільки війн, і одна з них досі триває, на жаль.

Місце сили та енергії в серці України: краєвиди Бакоти, про які не розповідала Настя Коротка

Україна дуже багата на неймовірно красиві краєвиди та дуже таємні місця для відпочинку, про які взагалі ніхто не чув. Але це й не дивно, адже ми ніколи не вивчали історію рідного краю.

Вона потрапила у книгу рекордів Гіннеса: історія оптимістичної печери, яку не розповідав Нікіта Добринін

Іноді, ми навіть не підозрюємо чого не знаємо про світ загалом та про місця, де ми живемо. Це ж стосується й України, в якій ми мало чого змогли розвідати, адже постійно шукаємо краєвиди за кордоном.

Український Ніагарський водоспад – це реальність: історія водоспаду Бурбун, яку не розповідав Антон Птушкін

Україна – це неймовірна країна, яка вміщує в собі все: чудовий народ, нереальні краєвиди, високий рівень виробництва в усіх сферах життя, гарно розвинену медицину, індустрію краси та багато чого іншого.

Реальна мрія українських Барбі: історія рожевого озера, яку не розповідав навіть Андрій Бєдняков

Наша Україна – це країна, яка славиться неймовірною родючістю, але все це не закінчується на соняшниках, вугіллі, овочах, фруктах та різних простих і речей, що необхідні нам для виживання та для експорту в інші країни світу. А ще й неймовірними красотами.

Українська пустеля – це реальність: історія Олешківських пісків, яку не розповідав навіть Дмитро Комаров

Україна – це неймовірна красива країна, яка має неймовірну кількість локацій та місць, від яких перехоплює подих. Але, на жаль, ми мало що знаємо про них. А насправді, відпочити в рідній країні можна не гірше, ніж за кордоном.