Підступна смакота: кому не можна їсти “Шубу” на Новий рік і взагалі – неочікувана відповідь

Хто б міг подумати, що салат "Шуба" насправді може бути зовсім не корисним для більшості людей, а навпаки, шкідливим - кому ж краще не їсти цю страву, щоб уникнути неприємностей.

Популярний салат “Оселедець під шубою” є майже на кожному столі під час великих свят, особливо на Новий рік, але як виявилось, не всім людям його можна вживати через негативні наслідки для здоров’я. Медики застерігають, що ця страва небезпечна для тих, хто має захворювання нирок, печінки або шлунково-кишкового тракту. Також вона не рекомендується людям, які мають серцево-судинні хвороби або мають надмірну вагу.

Варто уникати цієї страви тим, хто страждає на гастрит, виразку шлунка та панкреатит. Салат є досить важким для травної системи, адже містить багато продуктів, які багаті на клітковину. Майонез, який служить основною заправкою для салату, включає оцет та гірчицю, які можуть негативно впливати на шлунково-кишковий тракт.

Експерти розповіли, кому краще відмовитись від салату Шуба
Експерти розповіли, кому краще відмовитись від салату Шуба

Сіль також є однією зі складових салату, тож здатна викликати загострення захворювань, а саме гіпертонічний криз. Не рекомендується і тим, хто має цукровий діабет, оскільки багато з тих інгредієнтів містить високий глікемічний індекс. Вони здатні значно підвищувати рівень цукру в крові.

Якщо ж людина дотримується певної дієти, то цей салат також слід не вживати, він є не ідеальним варіантом на святковий стіл. Велика кількість майонезу, солі, а також овочі (буряк, морква, картопля), можуть несприятливо впливати на рівень “поганого” холестерину в організмі.

Експерти розповіли, кому краще відмовитись від салату Шуба
Експерти розповіли, кому краще відмовитись від салату Шуба

Для людей, які мають проблеми з печінкою та ниркою, вживання “Шуби” може призвести до загострення хронічних захворювань, а також спричинити розвиток запальних процесів.

Тому навіть на свята і застілля слід ретельно підходити до вибору страв, щоб це було не лише смачно, а й корисно, і щоб ваш організм не сказав “бувай” після прийому певної їжі.

Схожі статті

Риб’ячий жир — найкорисніша добавка для здоров’я: як він дозволяє мозку працювати на 100%?

Якщо хочете, щоб ваше здоров'я було міцним, думки — ясними, а самопочуття — чудовим навіть у старості, то варто включити у свій раціон риб'ячий жир. Але скільки та як часто варто його пити?

Сезон кліщів розпочався: що робити, якщо додому після прогулянки ви прийшли не самі

Ці поради допоможуть уникнути імовірність принести до себе додому кліща або кліщів. А також, зрозуміти, що робити, якщо не бажаний гість, все ж таки, прив'язався до вашої шкіри.

Як адаптуватися до переведення часу і розбудити дитину в садочок чи школу: 5 ефективних порад

Ці поради допоможуть вам і вашим дітям швидше та легше прилаштуватися до переведення стрілок годинників. Ви зможете розбудити своїх дітей, як у дитячий садочок, так і в школу.

Скільки потрібно ходити щодня, щоб худнути? Поради фітнес-тренерів для жінок 40+

Виявляється, що для досягнення ідеальної фігури не обов'язково записуватися в тренажерний зал. Достатньо просто ходити. Але невже все так просто? Скільки саме потрібно проходити за день?

6 весняних порад від тренера “Зважених та щасливих”: ідеальний час для змін

Зірковий тренер популярного проєкту про схуднення Марина Боржемська дала кілька корисних порад, які допоможуть перезавантажитися. Весна ідеальний час для змін!

Як пити каву і не старіти? Прийом, який роздратує виробників косметики – і креми не потрібні

Навколо хороших та поганих властивостей кави вже давно ходить багато розмов. Хтось виступає за її вживання, хтось проти. В чому ж головна таємниця даного продукту?