5 найбільш неефективних порад для схуднення: забудьте про них

Ці поради ви, мабуть, знаєте, і, можливо, навіть використовуєте, тим часом як вони зовсім не ефективні.

Рецептів та порад для схуднення – неймовірна кількість, однак далеко не всі вони приносять бажаний результат. Ми зібрали 5 неефективних порад для схуднення, до яких не варто дослухатися.

Не їсти після шостої вечора

Це популярне правило працює лише в тому випадку, якщо ви лягаєте спати о дев’ятій або десятій годині, тобто через дві-три години після останнього прийому їжі. Такий інтервал часу вважається оптимальним для організму. Якщо ж ви відходите до сну пізніше, то до цього моменту ви встигнете зголодніти. Таким чином підвищується ризик нічних перекусів. Тому сміливо вечеряйте, але не пізніше 2-3 годин до сну.

Голодування

Іноді воно може бути навіть корисним для здоров’я, але до голодування необхідно готуватися заздалегідь, правильно входити і виходити з нього. З точки зору схуднення ця порада не корисна одразу з трьох причин: під час голодування організм починає в аварійному режимі накопичувати зайві жири, вага після голодування набирається дуже швидко, та й загалом для здоров’я немає нічого кращого за збалансоване здорове харчування.

Голодування

Відмова від перекусів

Проблема перекусів не в самому прийомі їжі, а чим саме ви вгамовуєте голод між основними прийомами їжі. Якщо ви відчуваєте, що зголодніли, можна перекусити корисними і некалорійними продуктами: сухофруктами, горіхами, свіжими фруктами і овочами або ж натуральним йогуртом без наповнювачів. Попити чаю з цукерками або бутербродами – не найкраща ідея.

Виключення жирів

Жири бувають різні. Ось що важливо розуміти, складаючи меню на день. Жири необхідні для здорового функціонування організму так само, як білки і вуглеводи. Нестача жирів може призвести до погіршення стану шкіри, волосся і кісток, а також до порушень в роботі головного мозку. Корисні жири можна отримати з риби, авокадо, горіхів, оливкової олії.

Корисні жири

Випивати по 3 літри води на день

Пити воду щодня можна і потрібно. Однак кількість випитого ніяк не позначається на схудненні. Та й змушувати себе, якщо ви не відчуваєте спраги, не варто. Занадто велика кількість води теж не корисна – разом зі шкідливими речовинами з організму будуть вимиватися і корисні мікроелементи, а також велика ймовірність появи набряків. Таким чином в питанні необхідності рясного пиття при схудненні і в звичайному житті найкраще рішення – прислухатися до власного тіла.

Схожі статті

1 дешевий продукт із раціону може стати ключем до 100-річного ювілею – секрет всіх довгожителів

Довгожителі як ніхто знають, які продукти потрібно вживати, щоб бути здоровими - який 1 інгредієнт може прибавити вам роки, якщо його їсти на регулярній основі?

5 продуктів, які допомагають виспатися: їх можна і треба їсти на ніч – “дієта” від безсоння

Багато людей мають проблеми зі сном, але в їхніх силах їх подолати - внесіть ці 5 продуктів до вашого щоденного раціону, щоб нормально засинати не прокидатись посеред ночі.

Простий тест на старість: експерти назвали вправу, яка покаже реальний вік та рівень здоров’я

Цей популярний тест, який складається з двох простих вправ, допоможе перевірити ваш стан здоров'я, а також визначити реальний вік. Мільйони людей із усього світу вже встигли його пройти.

Викиньте ці чашки: з якого посуду не можна пити чай і каву – організм вам не “подякує”

Ніхто не задумується про те, чи має влеике значення, з якого посуду ви їсте та п'єте різні напої, а дарма - з яких чашок не можна пити чай і каву?

Марина Боржемська розповіла, як прості кроки змінюють ваше тіло та здоров’я – всього 10 хвилин

Зірковий фітнес-тренер Марина Боржемська розповіла про найпростіший спосіб підтримки здоров'я та активності на високому рівні. Що відбувається в організмі з кожним пройденим кроком?

Секрет довголіття від 95-річного лікаря: що він їсть щодня для міцного здоров’я і молодості

Більшість людей впевнена, що здоров'я залежить від фізичної активності. Але насправді значно більше вирішує харчування. Тож що варто їсти, аби навіть в старості залишатися енергійними та бадьорими?