П’ятниця, 26 Лютого, 2021

Для профілактики вживати аптечні комплексні вітаміни не треба

Відомо, що для того, щоб наш організм міг опиратися вірусній інфекції та для профілактики захворювання на грип поряд із вакцинуванням та здоровим способом життя немалу роль займає і здорове харчування. Яке воно здорове харчування у осінньо-зимовий період і пропонуємо дізнатися.

Повноцінним і здоровим вважається харчування, у якому збалансовані білки, вуглеводи і жири. Про це нагадує лікар-дієтогол Світлана Фус.

Вона наголошує, що у осінньо-зимовий період у жодному випадку не можна практикувати низькокалорійні і безжирові дієти, оскільки жир часто є необхідною умовою засвоєння вітамінів. Наприклад, вітамін А, який захищає легеневу тканину, засвоюється тільки у поєднанні з жиром.

Краще обмежити себе у споживанні солодощів і тістечок – різної випічки, якими так усі звикли «заїдати» осінню депресію, бо це може послабити нашу імунну систему.

Не дивлячись на популярну думку, що під час настання холоду і для покращення емоційного стану корисний у малих дозах алкоголь, лікар абсолютно відкидає це твердження і виступає за тверезий спосіб життя, оскільки алкоголь отруює і послаблює роботу печінки. Але, якщо вже доводиться випити агкоголь, то найкраще сухе червоне вино, а не горілку і навіть не підігріте пиво, яке часто радить пити народна медицина під час застуди.

Продукти, які заставляють організм витрачати на переробку багато енергії
Продукти, які заставляють організм витрачати на переробку багато енергії

Не рекомендує лікар налягати на чаї з малини і калини, бо, зазвичай, у кип’яток додаються сиропи. А вони також мають великий вміст цукру. Пити при вірусній інфекції і грипі треба багато, але краще пити чай з липи, з гілочок малини, вишні, листя смородини, ягід чорної бузини.

Осінь багата на фрукти, тому потрібно використати час, щоб наситити організм натуральними вітамінами, а ось комплексні вітаміни з баночки лікар радить пити тільки порадившись зі своїм сімейним лікарем.

 

Поділіться статтею

Українські зірки

Оля Фреймут, Катя Осадча та інші знаменитості, за яких не червоніють свекрухи: хто з зірок добра господиня

Чи можна бути зіркою та займатися хатніми справами? Виявляється, так! Дивіться у нашому топі у кого це вдається з легкістю.
Легендарні зірки

Вітас, Слава Камінська, Ніна Матвієнко та Оля Полякова: зірки, які продемонстрували космічний голос на сцені

Талант - головна запорука успіху на сцені, хто б там що не говорив! Дізнайтеся, яким діапазоном володіють знаменитості.
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк вперше заговорила про свою свекруху та показала, чим збирається честувати: справжня господиня

Леся Нікітюк ще в інтерв'ю Дмитру Гордону нещодавно жалілася, що не має пари, а сьогодні вже показала, чим збирається вражати свекруху. Подробиці далі.
Мами зірок, які залишилися у селі, поки їх діти живуть у розкоші

Вони живуть у розкоші, а їх мами залишилися жити в бідноті: Олег Винник, Віктор Павлік, Ані Лорак та інші

З якої причини багаті знаменитості полишили своїх матерів у селі та злиднях?

Популярне

Останні новини