Як запобігти появі зморшок на обличчі: 7 правил

Коли ми старіємо, наша шкіра втрачає вологу і пружність і стає схильною до зморшок. У дерматологів є багато різних методів, які допомагають боротися з цими віковими проблемами. Але можливо захистити свою шкіру від появи зморшок, і тоді вона буде залишатися красивою довгий час. Ось кілька способів запобігання появі зморшок.

Правильне умивання

В першу чергу не варто захоплюватися ретельним умиванням, тим більше з милом. Вода вимиє вологу і ліпіди з шкіри, яка, ставши сухою, швидше покриється зморшками. Для вмивання обличчя краще використовувати спеціальну косметику, призначену для очищення вашого типу шкіри.

Стежте за своєю мімікою

Чим багатша ваша міміка, тим більше у вас з’являється складок, а потім, відповідно, зморшок. Намагайтеся не хмуритися,  не морщити чоло, не піднімати брови і не щуритися. Адже від цього появляться некрасиві зморшки. А ось посміхатися можна, хоча це і викличе появу гусиних лапок навколо очей, але гарний настрій сповільнить старіння.

Захищайте шкіру від сонця

Сонцезахисні креми і капелюшки захистять вас не лише від загрози появи раку шкіри, а й від передчасного старіння шкіри. Адже дослідження свідчать, що у жінок, які засмагали, зморшки появлялися швидше, ніж у тих, які захищали свою шкіру від сонця.

Захищайте шкіру від сонця
Захищайте шкіру від сонця

Носіть сонцезахисні окуляри

В темних окулярах ви не лише захищаєте ніжну шкіру навкруг очей від сонця, а й менше щуритеся, що безпосередньо викликає появу морщин.

Спіть на спині

Таким чином ви зможете запобігти появі ліній, які сприяють появі зморшок.

Киньте курити

Куріння знижує синтез колагену і шкіра стає млявою і в’ялою. У курців набагато більше шансів появи зморшок.

Шкода куріння
Шкода куріння

Вашій шкірі потрібні антиоксиданти

Коли ультрафіолет і поглинається вашою шкірою, з’являться вільні радикали, які є летючими молекулами. Ці вільні радикали можуть зачепитися у вашій ДНК і викликати мутації, які спричиняють появу зморшок. Антиоксиданти допомагають організму людини захиститися від вільних радикалів. Боріться зі зморшками, вживаючи продукти і напої, що містять антиоксиданти (зелений чай, гранати, чорниця) і за допомогою кремів, в складі яких вони є.

Схожі новини