Вівторок, 2 Березня, 2021

Дієтологи назвали найкорисніше м’ясо для зміцнення імунітету

Дієтологи провели дослідження і виявили, без якого м'яса в раціоні неможливо зміцнити свій імунітет.

Яке м’ясо найбільш корисніше? 

За думкою дієтологів саме без курячого м’яса неможливий правильний захист організму від зовнішніх шкідників, такі як бактерії та віруси. Його білок грає надзвичайно важливу роль у роботі імунної системи нашого організму.  

Особливу увагу дієтологи приділили амінокислотам, які містяться в курячому м’ясі. Адже саме його дефіцит у нашому організмі може згубно впливати на захисну систему проти вірусів, мікробів та бактерій. Крім того, білок необхідний для правильної побудови м’язів.  

М'ясо
М’ясо

Однак, дієтологи наголошують на тому, що захистити організм без білка та амінокислот, які його розщеплюють, можливо. Допоможе у цьому імуноглобулін.  

Але не варто забувати, що білок важливий не тільки для імунної системи і м’язів, а й для кісток, головного мозку, елементів крові, шкірного покриву і багатьох інших систем. Це своєрідний універсальний солдат, без якого неможливе правильне функціонування організму. А куряче м’ясо, у свою чергу, має найбільший вміст білка.  

До того ж, лікарі радять особливу увагу приділити м’ясу саме у цей період пандемії. Вони додали, що краще виключити шкідливу їжу, такі як фастфуд, смажена їжа, цукор, адже вони дозволяють проникати бактеріям у наш організм, тим самим провокуючи хвороби. Тому варто вживати більше вітамінів, мінералів, якими багаті овочі та фрукти. Додати до раціону молочні продукти, рибу та рідину.  

Поділіться статтею

Настя Каменських

Мати Насті Каменських похапцем покинула країну після смерті чоловіка та забрала з собою пів родини

Мати Насті Каменських важко переживала втрату чоловіка і вирішила розвіятися.
Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.

Популярне

Останні новини