Неділя, 20 Червня, 2021

Названі 5 вагомих причин не пити енергетики

Енергетичні напої не тільки приємні і смачні, а й надзвичайно шкідливі для нашого організму.

Енергетичні напої здаються чудовим способом швидко відновити енергію. Вони смачні і доступні, але водночас завдають великої шкоди здоров’ю. Чим же так небезпечні енергетики, що краще від них взагалі відмовитися? Лікарі називають п’ять серйозних причин забути про них назавжди.

Передозування кофеїном спричиняє стрес і занепокоєння

Якщо ви вживаєте дві банки енергетика в день, ви отримуєте приблизно таку ж кількість кофеїну, що міститься в 12 банках звичайної газованої води. Така кількість кофеїну може викликати нервовість і занепокоєння, а також сприяти розвитку хронічного стресу. Також деякі енергетичні напої містять більше кофеїну, ніж вказано на етикетці, тому що він надходить з інших доданих інгредієнтів (наприклад, гуарана і таурин), що робить їх ще більш небезпечними.

 

Енергетики
Енергетики

Занадто багато цукру

Деякі енергетичні напої містять аж 13 чайних ложок цукру на банку! Така кількість цукру не приносить бажаного припливу енергії, а самопочуття погіршує помітно. Це може викликати зневоднення, послабити імунну систему, викликати карієс і посприяти набору ваги. Споживання занадто великої кількості цукру також може викликати діабет 2 типу, що може призвести до інших серйозних проблем зі здоров’ям.

Енергетичні напої погіршують настрій

Дослідження показали, що у людей, які часто вживають кофеїн у великих кількостях, знижується рівень серотоніну. Серотонін відомий як нейромедіатор “гарного самопочуття”, а його нестача викликає поганий настрій, тривогу і депресію.

Пошкодження внутрішніх органів

Енергетичні напої сигналізують вашому мозку, печінці, ниркам і серцю, що ви повинні вести себе так, ніби ви б’єтесь або втікаєте, тому люди відчувають занепад сил незабаром після їхнього вживання. Організм не призначений для того, щоб регулярно витримувати такий стрес. Зрештою, ваші внутрішні органи “зношуються” швидше, тому нерідко енергетичні напої пов’язують з серцевими нападами, інсультами і нирковою недостатністю.

Безсоння і кофеїнова залежність

Раптовий приплив енергії і бадьорості може допомогти, коли ви намагаєтеся пережити виснажливий день, але зовсім недоречний, коли ви готові лягти спати. Енергетики можуть привести до того, що ви втратите глибокий нормальний сон ночами, і на наступний день ви знову повернетеся до них. При регулярному повторенні циклу це може привести до кофеїнової залежності.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 20 червня 2021 року: затримки по роботі та вкрай невдалі придбання. Для всіх знаків зодіаку

У цей день можуть бути проблеми та затримки на роботі до яких треба відноситися серйозно.
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

“Справа не в розчаруванні, а в реальності”. Які ж насправді стосунки у Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе?

Віра Брежнєва поділилася реаліями подружнього життя з Костянтином Меладзе.
Тіна Кароль і Дан Балан

Поп-діва Тіна Кароль зізналася, що мала почуття до Дана Балана: забулися і втратили субординацію

Тіна Кароль вразила казахських журналістів зізнанням про відносини з Даном Баланом.

Популярне

Останні новини