Просто додай це у шампунь: блискуче волосся без ламкості і посічених кінчиків гарантовано – дешево і дієво

Блискуче волосся без ламкості та посічених кінчиків — здавна було прикрасою та гордістю кожної українки. Проте, часи старовинних природних секретів пращурів відійшли у небуття, адже потужний ріст промисловості та бум косметичних засобів змусили жінок відмовитися від традицій.

Та сьогодні і не всі шампуні можуть дати бажаного результату. Саме тому на допомогу приходять спеціальні аптечні засоби, які підсилюють і активізують дію доглядових засобів. Давайте їх розберемо.

Блискуче волосся без ламкості та посічених кінчикі

Блискуче волосся без ламкості та посічених кінчиків: що додати у шампунь

Серед всіх вітамінів для ваших локонів найкориснішими будуть А та Е. Вони продаються у формі капсул чи розчину. Практика показує, що краще брати перше. Олійка краще взаємодіє з шампунем, але її слід наносити одразу в долоньку, а не вичавлювати весь запас у пляшечку, адже сполуки дуже швидко можуть розпадатися під дією повітря. Найкращі результати АЕВІТ показує у взаємодії з без сульфатним шампунем.

Також до кондиціонера для волосся можна додавати олію Ши. Вона легко поглинається пасмами, не лишає жирного сліду. До речі, її радять навіть перукарі. Найбільше підійде фарбованим брюнеткам, у яких грубий пігмент витіснив всі мікроелементи.

Блискуче волосся без ламкості та посічених кінчикі

Зверніть увагу, що всі домішки у шампунь слід використовувати систематично. Зрозумло, що від одного разу бажаного результату не з’явиться. Крім того, слід індивідуально дослідним шляхом вираховувати кількість доданих засобів. Комусь достатньо буде однієї капсули АЕВІТу для гарних локонів, а іншим можливо потрібно буде кілька.

Нагадаємо, що блискуче волосся без ламкості і посічених кінчиків — це доступна розкіш. Перед використанням всіх вищеперерахованих інгредієнтів не забудьте порадитися з вашим перукарем або колористом.

Популярне зараз

Схожі новини