Якщо бачите у складі продукту пальмову олію, побережіть себе і не беріть: чим шкідлива “пальма”

Науковці провели дослідження та з'ясували, чому не варто куштувати будь-які продукти, що містять в своєму складі пальмову олію. Уже відомо, до чого це може призвести.

Не просто експерти з їжі, нутріціологи чи дієтологи, а Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) встановила і підтвердила те, що пальмова олія є шкідливою речовиною, як для людського організму, так і для всієї планети в цілому. Адже її виробництво не добре впливає на екологію. Утім, через те, що пальмова олія є дешевою, виробники додають її до своєї продукції. ВООЗ провела цілих 48 наукових досліджень, які лише підтверджують те, що від пальмової олії краще всього відмовитися.

Їжа, в якій міститься пальмова олія, сприяє ожирінню, накопиченню в організмі шкідливих жирів, а ще спонукає до розвитку хронічних хвороб у разі, якщо в людини вони є. Більше всього пальмову олію додають до напівфабрикатів і готових продуктів. Якщо всі інші види олій рослинного походження є менш жирними, ніж тваринного, то з пальмовою олією все навпаки. Уміст насичених жирів у пальмовій олії досить значний.

Експерти пояснили, чому не варто їсти продукти з пальмовою олією
Експерти пояснили, чому не варто їсти продукти з пальмовою олією

Науковці провели дослідження й встановили, що в тих країнах, в яких люди куштують пальмову олію найбільше, хвороб із серцем, підвищеним рівнем холестерину та атеросклерозом, більший. Іноді в ЗМІ з’являються матеріали про те, що пальмова олія не є шкідливою. Але, ці публікації йдуть від виробників цієї самої олії. Насамперед, департаментів, які напряму відповідають за розвиток цієї індустрії. Тоді в людей починають виникати сумніви, навіть не дивлячись на ті дослідження, які проводили ВООЗ.

Хоча шкода від пальмової олії була доведена науковцями ВООЗ і Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН ще в 2003 році, виробництво цього продукту з того часу зросло в чотири рази. Усе тому, що виробники пальмової олії мають тісну співпрацю з виробниками готової їжі та напівфабрикатів. Вони організували таку масштабну діяльність, що попри все роблять те, що потрібно їм, а не те, що корисно для людей.

Схожі статті

Ці 5 страв “ризиковано” замовляти в недорогих ресторанах: пускають в рецепти “неліквід”

Фахівці назвали ТОП-5 популярних ресторанних страв, які варто замовляти лише у перевірених закладах. Одна помилка може коштувати надто дорого!

Залийте окропом хурму – ефект вас приголомшить: проста хитрість, яка завжди працює

Ці способи допоможуть зробити хурму настільки м'якою, що її можна буде їсти навіть ложками. В разі, якщо купована хурма виявилася терпкою та твердою, не слід засмучуватися.

Довгожителі знають – чи можна їсти смажену шкірку риби? Запам’ятайте раз і назавжди

Дієтологи розповіли все про смажену й не тільки смажену шкірку від риби. Питання того, чи варто її куштувати, чи краще викидати, з'ясовано. Відповідь в матеріалі.

Довгожителі таке не їдять: 5 найгірших для здоров’я морепродуктів, які обожнюють українці

Морепродукти — важлива частина здорового раціону. Проте іноді морські делікатеси можуть впливати на здоровʼя не так чудово, як хотілося б. Розповідаємо, які морепродукти в меню краще не додавати.

Підступна смакота: кому не можна їсти “Шубу” на Новий рік і взагалі – неочікувана відповідь

Хто б міг подумати, що салат "Шуба" насправді може бути зовсім не корисним для більшості людей, а навпаки, шкідливим - кому ж краще не їсти цю страву, щоб уникнути неприємностей.

“Варені яйця” або яєчна дієта: як за 2 тижні скинути 11 кілограмів на “яйцях” + приклад меню

Найчастіше саме жінки вдаються до всіляких дієт, аби схуднути та виглядати у чудовій формі - чи чули ви про яєчну дієту, за допомогою якої можна скинути чималу кількість кілограмів?