Ці 3 сорти буряків б’ють всі рекорди по розмірах: нагодувати борщем можна буде все село

Від сорту овочу багато що залежить, а саме яким буде врожай та чи будуть смачними плоди - ці три сорти буряка найвдаліші та наурожайніші серед усіх. Посадіть їх навесні.

Врожайність культур залежить не лише від гарного догляду, а й від правильно обраного сорту. Протягом останніх років зʼявилось багато нових гібридів, які родять великі й солодкі плоди, є стійкими до хвороб і невибагливі в догляді.

Кожен сорт має свої особливості, тому ви можете обрати той, який буде підходити під ваші потреби. Городники з досвідом стверджують, що нижчезазначені три сорти буряків є найкращими для вирощування на вашій грядці навесні 2025.

Водан F1

Він має короткий термін дозрівання, тож перші плоди можна буде отримати вже за 90 днів після посадки. Коренеплоди мають округлу форму, мʼякоть темного червоного кольору, без кілець. Цей сорт славиться серед городників завдяки гарному зберіганню, і смак при цьому не псується.

Агрономи назвали три найкращі сорти буряків, які дають високий врожай
Агрономи назвали три найкращі сорти буряків, які дають високий врожай

Детройт

Даний сорт є універсальним, він дозріває вже за 100 днів, а можливо й раніше. Він є стійким до стрілкування, а також витримує різні погодні умови. Коренеплоди теж є округлими, мають гладку шкірку, а середня маса сягає 250 грамів. Такий буряк підходить для довгого зберігання і для переробки, тому часто дачники вдаються до його вирощування.

Пабло F1

Це середньоранній гібрид, який дозріває за 115 днів. Він є стійким до стрілкування та церкоспорозу. Коренеплоди округлі на вигляд, темно-червоного кольору, без кілець. Часто цей сорт вирощують для продажу, він довго зберігається та ідеальний для переробки.

Агрономи назвали три найкращі сорти буряків, які дають високий врожай
Агрономи назвали три найкращі сорти буряків, які дають високий врожай

Не завжди виходить так, що буряк виростає солодким, адже в процесі його вирощування, багато факторів можуть на це вплинути, однак, є одна хитрість, яка покращить смак цього овочі. Йдеться про один народний спосіб, для його знадобиться одна чайна ложка харчової солі, яку слід змішати з відром звичайної води, після цього потрібно полити ґрунт цим розчином.

Дане домашнє добриво збільшить соковитість коренеплодів, а також підсолодить їх. Одного відра розчину вистачить на один квадратний метр, тож варто заздалегідь прорахувати, яка доза вам потрібна.

Схожі статті

Як доглядати за кабачками на грядці, щоб вони не гинули: 5 правил, які потрібно знати садівнику

Кабачки на перший погляд – проста у вирощуванні культура. Багато садівників іноді не помічають, як молоді плоди під пишними кущами псуються та гниють. Розповідаємо, як правильно за ними доглядати.

3 поширені помилки у висіванні озимого часнику, через які він набагато гірше плодоносить

Незважаючи на те, що часник називають найневибагливішою культурою, городники-початківці далеко не завжди можуть похвалитися високим урожаєм, оскільки роблять ці три помилки.

Ківі в Україні може рости, як виноград: самозапильний сорт, що підійде більшості садівників

Посадіть цей сорт ківі у себе вдома й будете мати натуральні корисні фрукти! Ви точно будете знати, чим саме обробляли цю листопадну ліану. І будете впевнені в якості плодів!

Літній сорт груші, який зачарує всіх своїх смаком: дуже солодка й має ранній термін дозрівання

Плоди цього сорту груші дозріють вже влітку, адже його цвітіння припадає на квітень-травень. Цей фрукт такий солодкий, що з нього вийде просто неймовірний джем.

Забігаючи наперед: чому картопля не зберігатиметься – помилки, які коштуватимуть врожаю

Виростити та зібрати гідний урожай картоплі - це лише пів справи. Головне зберегти всю цю кількість бульб у хорошому стані в зимовий період та до наступного посадкового сезону.

Хвощ терпіти не може – це і використовуємо проти нього! Позбавляємося від бур’яну без хімії

Щоб упоратися з хвощем на ділянці, потрібно чимало терпіння та часу. Не слід очікувати миттєвих результатів. Все таки, краще зробити вибір у бік натуральних засобів, а не хімічних.