Додайте сіль – і буряк вимахає розміром з диню: просто довіртесь і виконайте цю 1 дію

Хочете отримати великі та солодкі буряки, але не знаєте, як це зробити - вихід є. Вам знадобиться звичайна кухонна сіль і вода: результат буде грандіозним.

Буряк вважається не надто вимогливою культурою у вирощуванні, адже майже жоден городник не зіштовхувався напряму з серйозними проблемами при його догляді чи посадці.

Однак, у кожного точно хоча б раз виникала думка, як підвищити врожайність цієї рослини та отримати солодкі й смачні плоди. Варто зазначити, що в даному випадку саме підживлення відіграє важливу роль. Найбільш ефективним методом є використання звичайної кухонної солі. Тож перейдемо до приготування цього дієвого розчину.

Городники розповіли, навіщо кухонна сіль при вирощуванні буряків
Городники розповіли, навіщо кухонна сіль при вирощуванні буряків

Вам знадобиться одна столова ложка солі, яку слід розчинити в 10 літрах чистої води і все це перемішати. Важливо не додавати занадто багато солі, адже надмірне її застосування може призвести до негативних наслідків і навіть до загибелі рослин.

Першу обробку грядок потрібно зробити, коли коренеплоди почнуть округлятися, саме цей етап сприяє формуванню молодших буряків. Останній раз таке підживлення слід проводити за 30 днів до збору врожаю. Також рекомендується двічі за сезон підготувати буряк попелом, він сприяє кращому його росту і розвитку.

Городники розповіли, навіщо кухонна сіль при вирощуванні буряків
Городники розповіли, навіщо кухонна сіль при вирощуванні буряків

Для того, щоб отримати високий врожай буряків, потрібно правильно вибрати сорт. Ґрунт повинен бути пухким, родючим і з нейтральною кислотністю. Слід не забувати і про регулярний полив, особливо в перші тижні після появи сходів, адже ця культура потребує достатньої кількості вологи.

Щоб уникнути появи бурʼянів, слід періодично проріджувати сходи буряків. Два або три рази на сезон підживлювати їх мінеральними добривами. Врожай ранньостиглих сортів можна зібрати вже за 2 місяці, а пізньостиглі за 3-4. Обовʼязково дотримуйтесь всіх  вищезазначених порад, щоб потім насолоджуватись солодкими й соковитими плодами.

Схожі статті

Ці 5 речей на дачі повільно залишають вас без урожаю – перевірте свою ділянку прямо зараз

Можна зробити все правильно, але все одно не отримати бажаного врожаю. Є неочевидні причини, чому так відбувається. Розповідаємо детальніше в нашому матеріалі.

Цей часник вражає розміром: який сорт посадити – виростає більше звичайної цибулі

Якщо хочете отримати розкішний врожай часнику, який можна навіть на виставку відправляти, зверніть свою увагу на наступні сорти. Таких розмірів ви давно не бачили.

Чи треба мити полуницю перед їжею? 2 неочікуваних “проти”, які щонайменше ошелешують

Дієтологи пояснили, чи варто мити полуницю перед тим, як почати її куштувати. І хоча ці спеціалісти мають дві різні думки, але все ж таки, відповідь на це питання існує.

Як омолодити стару яблуню: плодів буде більше в 3 рази – краще, ніж будь-яке найдорожче добриво

Якщо ваша улюблена яблуня з часом значно знизила врожайність, то цю проблему можна вирішити і провести низку "процедур", які значно покращать стан дерева та навіть повернуть молодість.

Хитрі дачники рубають гілки аґрусу “під корінь”: 1 обов’язкова дія з березня по квітень

Дотримуючись простих правил у догляді за аґрусом у березні 2025 року, ви неодмінно отримаєте смачні та соковиті ягоди вже влітку. Що ж саме для цього потрібно робити?

5 перевірених способів, як підвищити цукристість помідорів: вся “сіль” криється у поливі

Секрет солодких помідорів полягає у поєднанні поливу, наявності сонячного світла і ґрунту певної якості. Всі ці складові вимагають певних знань, уваги та старань від садівників.