Як виростити суницю взимку вдома на підвіконні – чудові поради

Хочете на новорічному столі мати суницю? Тоді мерщій купуйте розсаду і садіть – ще не пізно.

Купити розсаду суниці можна, замовивши через Інтеренет.

Саджанець має мати гарну листову розетку. Коли вийняти саджанець з горщика, то землі має бути багато, світле коріння повинно повністю обплітати землю.

При виборі контейнера, або горщика головне, щоб всередині був достатній отвір для дренажу, не менший як 25 -тикопійчана монетка. Може бути балконний ящик – пластиковий чи дерев’яний. Але ємність має бути достатньо глибока. Використовуємо для цього підвіконня з південно-східного боку.

На дно кладемо керамзіт слоєм 1.5см – 3см. Ґрунт підійде «Універсальний»,  можна купити у квітковому магазині. Якщо є сумніви щодо якості ґрунту, то добавляємо до нього біогумус. Можна використати й уже використаний ґрунт, але перед цим його потрібно прожарити в духовці температурою 100 градусів 15 хв.

Саджати саджанці на відстані 20 см один від одного. І стежити, щоб верхня брунька була над ґрунтом.

Щоб рослина проросла в горщику, їй потрібно бизько трьох тижнів часу. Весь цей періодне забувати рослину поливати не рідше три рази на тиждень. Відразу можна підживити нітроамофоскою, яку також можна купити у магазині. Розвести, як написано в інструкції і поливати 2 рази на місяць: через кожні два тижні. Нею підживлюється ягода до кінця жовтня, а потім можна перейти на гумати.

Садоводи радять для підвіконня використовувати ремонтантні сорти полуниці, тобто це ті, які можуть давати плоди протягом року. Для цього випадку придасться сорт Женева. У неї великі ягоди, солодкі, міцні. Цей сорт є досить врожайним та швидкоплідним. Також непоганими сортами  є Домашній делікатес та Королева Єлізавета 2.

Для кращого запилення можна взяти невеликий пензлик і робити ним рухи ніби імітувати рухи бджоли. Також можна за допомогою люмінесцентної лампи продовжити світловий день до десяти годин.

Протягом двох місяців полуниця може вже давати плоди. Якраз на Новий рік  та Різдвяні свята буде десертом до святкового столу.

Схожі статті

Залийте це окропом – і навіть дуже слабка орхідея дасть нові квітконоси. Рецепт підживлення

Орхідея — дуже вдячна рослина. Якщо правильно за нею доглядати, вона витратить усі свої сили для того, аби вас потішити. Але як допомогти слабкі рослинні прийти до тями?

ТОП-8 місць, де не можна зберігати гроші: чому це так важливо і що треба знати

Від цього залежить ваш успіх і достаток у будинку - чому не можна зберігати кошти там, де звикли їх ховати більшість людей. Забудьте про це місце раз і назавжди.

Ви думали, помідори виключно літня культура? А їх можна вирощувати і до, і після Нового року

Виростити натуральні та смачні помідори можна навіть взимку! Для цього вже давно існують кілька перевірених лайфхаків. Зробивши це, ви зможете їсти салати протягом усіх холодів!

Пацюкам доступ до будинку буде закритий назавжди: найефективніші методи від гризунів на дачі

Часто на дачі можна зустріти неприємних сусідів, йдеться мова про пацюків, які час від часу дають про себе знати - що потрібно зробити, щоб вони зникли.

Не кладіть це в ящик під духовкою: 2 речі, через які за вами прийде “кухонна поліція”

Чи помічали ви коли-небудь ящик у вашій духовці та чи користувались ним? Багато господинь не знають, що насправді там не можна дещо зберігати - про що йдеться?

Під рукою в кожної господині: з чого зробити ідеальний засіб для прибирання за 2 хвилини

Не завжди миючі засоби, куплені в магазині, є дійсно дієвими, хоча коштують не мало - як зробити все в домашніх умовах, і щоб результат був просто ВАУ.