Як модна стрижка та колір волосся змінює зовнішність? Літня жінка не впізнала себе після роботи стиліста

Жінка понад 20 років ходила з однією й тією самою зачіскою та кольором волосся. Настав час змін.

Героїня сьогоднішньої статті Мері не змінювала своєї зачіски близько 20 років. Жінка не хотіла витрачати свій час на укладання волосся, тому обрала довжину до плеч. На жаль, за цей великий проміжок часу зачіска втратила свою актуальність, а якість волосся значно погіршилася через маніпуляції з ним. Сивина, яка постійно показувалася на коріннях не надавала хорошого вигляду жінці. Мері втомилася і вирішила завітати до одного з найпрославленіших стилістів країни Крістофера Хопкінса.

Головна героїня статті Мері.

Героїня статті детально вивчила його роботи, перш ніж попросити в нього повне перевтілення. Вона знала чого бажає: вкоротити довжину волосся та навчитися макіяжу.

Хто такий Крістофер Хопкінс?

Крістофер Хопкінс

Крістофер Хопкінс відомий своїм особливим ставленням до жінок старше 50 років. Сотні американок здійснюють поїздку в його салон в Міннеаполісі, щоб стати гламурними бабусями і повністю змінити свою зовнішність. Стиліст працює в індустрії краси з 1990 року, але свою нову студію він відкрив у 2017 році.

Перевтілення Мері

В результаті Крістофер перетворив Мері в гарячу білявку.

Мері після роботи Крістофера Хопкінса.

Він зробив їй зачіску в стилі піксі та висвітлив її темне волосся. Також стиліст дав їй декілька уроків якісного макіяжу і жінка не повірила своїм очам: перевтілення вдалося на сто відсотків, а клієнтка залишилася неймовірно задоволена результатом.

Мода змінюється і наздогнати її іноді буває дуже важко. Саме тоді варто звернутися до спеціаліста, до рук яких на страшно потрапити.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини