Тест на уважність: знайдіть кота на фотографії за 30 секунд. Під силу не кожному

Уважність — це не вроджений талант. Її можна розвивати, перевіряти та оцінювати, а одним з найкращих способів для цього є тести на уважність.

Зазвичай вмінням знаходити на складних зображеннях з безліччю предметів щось дрібне та непомітне володіють люди, у яких більш розвинена права півкуля головного мозку. Саме вона, як вважають науковці, відповідає за уважність, тоді як прерогативою лівою сторони є мовні функції.

Пропонуємо вам пройти декілька цікавих тестів, у рамках яких необхідно знайти кота посеред картинки. Варто відмітити, що ці тварини відмінно вміють ховатися чи то в квартирі, чи то на вулиці. У цьому їм допомагає і забарвлення шерсті, тому вони прекрасно маскуються, навіть не полюючи за здобиччю, а просто відпочиваючи.

Тест 1

Спробуйте відшукати хвостатого на наступному фото всього лише за 30 секунд.

Тест 1
Тест 1

Якщо вам не вдалося пройти тест, подивіться на правильну відповідь та не засмучуйтеся.

Тест 1. Відповідь
Тест 1. Відповідь

Тест 2

Спробуйте ще раз. Цим фото ви зможете перевірити здатність мозку до сприйняття контрастного зображення.

Тест 2
Тест 2

Правильна відповідь нижче:

Тест 2. Відповідь
Тест 2. Відповідь

Тест 3

Тепер завдання дещо простіше, оскільки картинка містить багато різних за якостями та зовнішнім виглядом предметів. Ускладнює все лише трохи зміщений фокус.

Тест 3
Тест 3

Розгадка:

Тест 3. Відповідь
Тест 3. Відповідь

Тест 4

А це, мабуть, найважчий тест. На цьому звалищі купа всього, тому не зрозуміло звідки починати і де закінчувати. Спробуйте знайти невловимого кота за 90 секунд, тобто, за півтори хвилини.

Тест 4
Тест 4

Якщо відгадали, подивіться на відповідь:

Тест 4. Відповідь
Тест 4. Відповідь

Проходьте подібні тести щодня, щоб зміцнити уважність та розім’яти мозок. Починайте з більш легких вправ, після чого переходьте до складніших головоломок.

реклама

Поділіться статтею

Настя Каменских

Вагітна Настя Каменських соромиться свого стану: співачка всіляко приховує животик на фотографіях руками

Настя Каменських вже два роки офіційно заміжня за продюсером і колишнім колегою по сцені Олексієм Потапенком, відомим як Потап. Після того, як подружжя розкрило свої відносини, їхні прихильники постійно чекають новин про поповнення у родині, проте зірки відмовляються коментувати цю тему.
Вагітна Катерина Осадча показала живіт після третіх пологів

Вагітна Катерина Осадча показала живіт після третіх пологів: Юрій Горбунов хоче стати татом донечки

Не так давно відома українська телеведуча Катерина Осадча дала життя своєму третьому сину Данилу Горбунову. І хоча зіркове подружжя з нетерпінням чекала на дівчинку, появі ще одного спадкоємця було неймовірно раде. Зірка швидко прийшла у форму після пологів, але останнім часом інтригує формами
Мама Ольги Сумської розповіла, як заради доньок відмовилася від елітної квартири

Мама Ольги Сумської розповіла, як заради доньок відмовилася від елітної квартири і ролей: “Виникли проблеми”

Ольга і Наталія Сумські походять з творчої, креативної родини. Та мало хто знає, на що довелося піти їхнім знаменитим батькам. Ганна Іванівна вперше розповіла, як переїхала до Києва і що їй довелося полишити. Неймовірна правда від фантастичної жінки.
Як виглядають діти Слави Фролової з

Як виглядають діти Слави Фролової з “Україна має талант”: від таємного коханця народила трьох (ФОТО)

Знаменита світська левиця Слава Фролова давно зникла з українських телеекранів, але не з сердець телеглядачів. Аудиторії так само цікаво, чим займається зірка та як живе поза камерами. А коли її місце зайняла Мішина, продемонстрували, наскільки їхня любов може бути руйнівною.
Молоду дружину Віктора Павліка довели

Молоду дружину Віктора Павліка довели: стала пацієнткою центру психічного здоров’я і ходить по лікарях

Молода дружина Віктора Павліка Катя переживає не найлегший період у своєму житті. Дівчина раптом дізналася, що в неї є набагато більше ворогів, ніж вона вважала. Зараз зіркова обраниця активно співпрацює з поліцією, щоб знайти винуватців її бід та змусити їх відповісти за скоєне.

Популярне

Останні новини