Кумедні фото, які демонструють усі труднощі дистанційного навчання для дітей: сучасні реалії не для слабаків

У час пандемії коронавірусу школярам все більше потрібно навчатися дистанційно. Це незвично і викликає у дітей різну реакцію.

Батьки викладають у мережу світлини своїх дітей. Їх реакція на дистанційне навчання говорить, що вони втомилися і хочуть, щоб усе це чимшвидше закінчилося, дізнаємося від boredpanda.com

Кішка бере участь у віртуальному навчанні

Кішка помічниця
Кішка помічниця

Кішки дуже ревниво ставляться до сидіння своїх господарів перед монітором комп’ютера. Вони можуть дефілювати сюди-туди по клавіатурі, часто вкладаються на документи, які лежать на письмовому столі. Тим самим намагаються відірвати очі гоосподаря від екрану і привернути увагу до себе.

Чумна маска говорить сама за себе

Кмітливий п'ятикласник
Кмітливий п’ятикласник

А цей бідолаха п’ятикласник відгородився від дистанційки чумною маскою.

Другий день віртуальної школи

Плачевні наслідки гіперактивності
Плачевні наслідки гіперактивності

Хлопчисько на другий день віртуального навчання, під час якого потрібно велику кількість часу сидіти перед комп’ютером, почав розважатися і встромив голову у дірку пластикового крісла. У підсумку, щоб звільнити голову, спинку довелося розпиляти.

Перший день навчання п’ятирічної школярки

Вітаємо у школі
Вітаємо у школі

А цій малечі, яку ледь видно з-за столу потрібно освоюватися миттєво. Вважається, що читати і друкувати вона уже має вміти. “Oh my Got!”, – каже її обличчя обличчя.

Діти також люди

Онлайн сон
Онлайн сон

Найчастіше втомлені діти просто засинають біля комп’ютера. Цьому учневі вчитель надіслав текстові завдання і попросив розбудити, коли той зробить. Але ж діти також люди, зрозумійте!

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини