“Дев’ять місяців потому я падала все нижче. Дійшла до того, що захотіла покінчити життя самогубством”

Кожен християнин покликаний бути апостолом Христа, тобто проповідувати Євангелію. Однією з форм євангелізації, дуже потужною і ефективною, є особисте свідчення. Люди, які пережили зустріч, мають досвід спілкування з Богом – не в буквальному розумінні, але з ними відбулося щось таке, після чого їх життя кардинально змінилося, розповідають про це іншим.

Такою є сестра Еммануель Маяр, відома загалу як сестра Еммануель із Меджугор’я, черниця зі Спільноти Блаженств. Вона більше тридцяти років живе в відпустовому місці, зустрічається з паломниками і свідчить про Бога, розповідаючи історію власного навернення.

Коли я була в Індії, зустріла людину, яка передбачала майбутнє, я не знала, що це був чаклун. Він зробив астрологічний календар мого життя, розказав про моє минуле, і все було правдою. Мені тоді було 24 роки. Він зробив мені передбачення до 30-ти років. Коли він почав говорити про моє подальше життя, то я втекла. Моя душа була порожня, ніби, я відчула, що втратила свого Небесного Батька.

Дев’ять місяців потому я падала все нижче. Дійшла до того, що захотіла покінчити життя самогубством. Я не знала, не розуміла, чого так відбувається. Моя сестра помітила мій стан і запросила мене на зустріч харизматичної спільноти. Якраз було свято П’ятидесятниці. Вона сказала: “Святий Дух тобі допоможе”. Я не хотіла іти, не вірила. що з того щось буде добре. Напередодні я зовсім не спала, це були сильні страждання, у мене було дуже багато сумнівів і страхів.

Меджугор'є, місце об'явлення Пресвятої Діви Марії
Меджугор’є, місце об’явлення Пресвятої Діви Марії

Але я звернулася до Бога. Я сказала: «Господи, я тебе повідомляю, я більше не можу і о п’ятій годині я точно помру». Я таки пішла на харизматичну спільноту і побачила радісних людей, я відчула, що шукала таких людей ціле життя, але вже пізно, я відчувала пекло всередині себе.

І коли була 4-та година, прийшла людина, яка голосно закричала: «Брати і сестри! Між нами є особа, в якої вже наблизилася година смерті, і вона піде до сатани, бо займалася спіритизмом, ворожінням, картами таро, астрологією, і сатана хоче вбити цю особу. Але Ісус своєю Кров’ю, своїм Іменем може спасти цю особу. Коли я це почула, то зрозуміла, що йдеться про мене.

Після молитви я знайшла цю особу і цей чоловік запитав у мене, що я роблю зі своїм життям? Він процитував мені місце з книги Второзаконня, де чітко сказано, що займатися ворожінням, спирітизмом – це великий гріх. Він сказав, що я сама віддала себе під вплив злого духа, і ще додав, аби я молилась. Потім прийшли ще люди і почали молитися наді мною. Я почала поводити себе так, як виглядає особа, яка загубила гаманець. В той момент я позбулася болю, страху, страждання – це все зникло. Я відчула велике бажання читати, слухати Слово Боже.

І власне там я мала зустріч з Ісусом, як з моїм Спасителем. Мені здавалося, що потоки живої води ввійшли в мене. Христос зійшов в мою яму і підняв мене. І це була рівно п’ята година, саме у час, коли я призначила зустріч зі смертю.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація
реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 10 січня

Церковне свято 10 січня: що можна і не можна робити у день пам’яті християн Нікомідії – традиції та прикмети

10 січня має особливу енергетику. Саме сьогодні тисячі християнських душ за наказом узупатора-язичника було покарано за любов до Господа нашого.
Гороскоп на 10 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 10 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: ідеальний день, щоб розпочати велику справ

Гороскоп на 10 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє прекрасні враження та щирі емоції. День буде нелегким, але залишить приємні спогади.
Тоня Матвієнко ніжно обійняла іншого, забувши про Арсена Мірзояна: співачка пустилася берега на відпочинку

40-річна Тоня Матвієнко засвітилася в обіймах іншого в елітному готелі: Мірзоян вже знає про витівку дружини

Стало відомо, що зіркова пара Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко відпочивають елітному готелі у Яремчі. З відпочинку подружжя з'явилися перші кадри, які можуть здивувати навіть Мірзояна.
Андрій Данилко показав крихітного хлопчика та вразив повідомленням про нього

Андрій Данилко показав малюка, який запалює під хіти Сердючки і вразив повідомленням: “Емоції моєї дитини”

Відомий український артист Андрій Данилко потішив соціальну мережу кадрами танцюючого малюка, який насолоджувався його музикою. Усі деталі в статті.
Кароль стала причиною госпіталізації танцівника з її балету

36-річна Тіна Кароль стала причиною госпіталізації танцівника з її балету: “На сцену більше не вийшов”

Відомий український танцюрист Євген Кот розповів про випадок, який стався у його кар'єрі. На що пішов знаменитість заради безпеки поп-діви?

Популярне

Останні новини