Середа, 23 Червня, 2021

Молитва до святої Параскевії П’ятниці: можна вимолити щасливу жіночу долю і відвернути найважчу недугу

Свята мучениця Параскевія П'ятниця у традиції східних християнських Церков з давніх давен вважалася заступницею і помічницею жінок. То ж молімося і ми до неї.

Моляться до святої мучениці Параскевії П’ятниці  у найскладніших обставинах життя. Люди зауважили, що свята допомагає при зціленні від  душевних і тілесних недуг; у випадку, коли жінка не може зачати дитину; про щасливу жіночу долю і вдалий шлюб; у часі, коли тривала посуха і була  загроза урожаю.

Вірні Православної Церкви обов’язково мали вдома ікону святої мучениці Параскевії П’ятниці і навіть носили її зі собою. І повсякчас молилися, випрошуючи за її заступництвом у Господа Ісуса Христа прощення і благодатей.

Молитва до святої мучениці Параскевії П’ятниці

Свята невісто Христова, багатостраждальна мученице Параскево! Ти з юності всією душею твоєю і всім серцем твоїм полюбила Христа Спасителя і живучи побожно серед невірних безбоязно проповідувала їм Святу Єванелію.

Ти з днів юності твоєї завжди благоговійно шанувала дні спасительних страждань Господа нашого Ісуса Христа і ради Нього сама добровільно постраждала. Тому і ми нині вітаємо тебе, багатостраждальна, і, дивлячись на святу ікону твою, з розчуленістю взиваємо до тебе – ублагай Господа за нас, що стоїмо і молимося тобі.

Нехай подасть Він і нам, як тобі, терпеливість і благодушність у бідах і скорботних обставинах; нехай за твоїм заступництвом дарує мирне і безгрішне життя, здоров’я і спасіння.

Нехай зішле Своє святе благословення і мир на нашу рідну Україну; а всім православним християнам нехай подасть твоїми молитвами утвердження у вірі, зростання у надії і християнській любові; нехай очистить нас від усякої скверни і ницості, нехай огородить нас святими Своїми ангелами, захистить, збереже і помилує святою Своєю благодаттю і вчинить спадкоємцями і причасниками Небесного Свого Царства.

І так, досягнувши спасіння твоїми святими молитвами за твоїм заступництвом, всеславна невісто Христова Параскево, прославимо всі пречесне і величне ім’я Бога Отця і Сина, і Святого Духа, який живе і царює нині і повсякчас, і навіки-віків. Амінь.

 

Поділіться статтею

Наталія Мосейчук

Як виглядає батько Наталії Мосейчук, яка поза камерами стає турботливою донькою: чому зірка приховувала тата

Наталія Мосейчук, залізна леді телевізійного кадру несподівано поділилася ніжними родинними світлинами. Дізнайтеся все про батька ведучої.
Олег Винник і Таюне

Таюне змила макіяж та показала затишну світлину з підозріло схожою на неї білявкою: “Дівчата, ви не сестри?”

Таїсія Сватко - ніжна бек-вокалістка колективу Олега Винника ніколи не розповідала про родину. У мережі знайшли цікаву світлину.
Анатолій Хостікоєв і Наталія Сумська

Усі жінки Анатолія Хостікоєва до Наталії Сумської: кого заради чорнобрової красуні покинув актор? (ФОТО)

0
Народний артист Анатолій Хостікоєв вже не один десяток років щасливий з відомою українською акторкою Наталею Сумською, але цей шлюб для нього третій.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 24 червня 2021 року: бажання здійснюються і хочеться мріяти. Для всіх знаків зодіаку

Цей день просто створений для здійснення ваших бажань і створення нових.
Маша Єфросиніна з чоловіком

Розкішні апартаменти, які вражають розмірами: як виглядає квартира Маші Єфросиніної та її багатого чоловіка

Маша Єфросиніна не часто показує власне житло, але й не приховує — живе заможно.

Популярне

Останні новини