Свято 2 липня 2021 року: церква згадує свято брата Господнього та закликає сього молитву читати Юді

Якщо ви не знали, в Ісуса Христа були кровні родичі. Декого церква вважає святими. Дізнайтеся, за що шанують брата Юду.

Юда. Життєпис Христа знає двох чоловіків з таким ім’ям, які зіграли важливу роль у долі Сина Божого. Один – безсоромний зрадник, який за 30 срібних монет “продав” Ісуса переслідувачам. Це Юда Іскаріот. Його тезка, навпаки, визнаний церквою святим і є братом Господнім.

Юда Тадей

Юда-Тадей був одним з апостолів Христа. Братами були нерідними, а двоюрідними. Батько Юди – Алфей, брат святого Йосифа, а мати – Марія Клеопова, близька родичка Матері Божої. В Євангелії читаємо, що Марія Клеопова безстрашно стояла під хрестом разом з Матір’ю Страждальною і Марією Магдалиною.

Тривалий час вважалося, що Юда-Тадей та Юда-Іскаріот – одна і та сама людина. В оману вводило дослідників те, що у священних текстах часто фігурує лише ім’я Тадея.

Та згодом церковнослужителі з’ясували, що насправді брат Христа був праведною людиною, а у каноні святих вважається заступником знедолених.

Чоловік після смерті придбав у Бога особливий привілей спішити з порятунком на заклик людей, доведених до розпачу.

Святий Юда-Тадей

Коли звертатися по заступництво до Тадея?

Так, як брат Христа взяв собі опікунство над знедоленими, до нього можна звертатися всім, хто опинився у важких життєвих обставинах. Святий завжди почує та прийде на допомогу навіть тоді, коли ситуація здається безнадійною.

З іменем Господа нашого Ісуса Христа в серці звертаю свою молитву до Тебе, Святий Апостоле, великомученику Юдо-Тадею, що був вірним учнем і послідовником Брата Твого і Учителя Ісуса Христа, ніс Його вчення, давав поміч людям у великій біді та скруті.
Ти прийняв мученицьку смерть від рук язичників, але ні думкою, ні словом, ні ділом не зрадив Свого Брата та Вчителя, і за то Тобі велика вдячність у людських серцях.
То ж поможи мені грішному(ній) вийти з моєї скрути, відверни біду від мене, а я за Твоє милосердя і ласку віддячу Тобі життям праведним, буду згадувати ім’я Твоє в молитвах.
Слава Твоя нехай перебуває у віках!
Амінь

 

реклама

Поділіться статтею

Хто переміг у фіналі шоу

Танці з зірками фінал від 28.11.2021: хто переміг у шоу і забрав кубок, а яка пара залишилася ні з чим

Цього року у танцювальному шоу формат фіналу трохи змінився і за кубок боротимуться не дві, а три пар: Артур Логай та Анна Кареліна, Костянтин Войтенко та Роксоляна Маланчук, Ольга Харлан та Дмитро Дікусар. Кому ж дістанеться кубок переможця цього року, дізнайтеся у статті.
Гороскоп на 29 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 29 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який матиме неоднозначний фінал

Гороскоп на 29 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє прекрасний день з яскравими емоціями, які спричинить спілкування з приємними людьми. Відкривайтеся іншим, не бійтеся експериментів та втілюйте свої мрії. Удача точно буде на вашій стороні.
Олег Винник покинув Таюне і рушив на відпочинок зі старшим сином

Олег Винник покинув Таюне і рушив на відпочинок зі старшим сином: чоловіча компанія без мами

Хоча Олег Винник щосили намагається відгородити своїх дружину та сина від публічності, від папараці не сховаєшся. Головного вовка країни впіймали на відпочинку у компанії спадкоємця, який вже виріс і став солідним юнаком. Усі деталі та фотографії з місця події дізнайтеся зі статті.
Тіна Кароль зізналася про своє таємне весілля

Тіна Кароль зізналася про своє таємне весілля: розписалася з коханим за кордоном, щоб ніхто не запідозрив

Справжнє весілля Тіни Кароль відбулося не в Україні, як усі вважають, а далеко за її межами. Разом з вже покійним чоловіком Євгеном співачка втілила у життя мрії багатьох жінок — стала офіційною дружиною свого обранця на теплих островах. Усі деталі дізнайтеся у статті.
 У родині онкохворої Заворотнюк сталася нова напасть

“Терміново потрібні гроші”: у родині онкохворої Заворотнюк сталася нова напасть — донька зірки у відчаї

Донька російської акторки Анастасії Заворотнюк, яка вже декілька років бореться з раком мозку, поскаржилася на проблеми, які нещодавно сталися в її родині. Виявляється, гроші збирали не на лікування знаменитості. А прохання допомогти створили аферисти.

Популярне

Останні новини