Церковне свято 8 жовтня: що можна і не можна робити на День Преподобної Єфросинiї – традиції, прикмети

Преподобна Єфросинія стала символом вірності Христу та винахідливості. Дізнайте, чому варто відзначати її день.

Преподобна Єфросинія народилася в Олександрії. За каноном її вважають однією з перших християнок. Для того, щоб вірно служити Спасителю, дівчина подалася у монастир, але там її чекала несподіванка. Середньовічне суспільство не готово було дати прихисток монашці. Єфросинія пішла на хитрість.

Преподобна Свята

Дівчина нарядилася у чоловічу рясу та зістригла розкішне довге волосся. Так її взяли у монастир. Завдяки своїй винахідливості, вона змогла отримати освіту: навчилася читати, писати. У відокремленій келії в праці, пості й молитві свята Єфросинія провела 38 років і досягла високої духовної досконалості. Нікому не довіряла свою таємницю і лише татові перед своєю смертю зізналася, що таки приховувалася під чоловічою рясою заради Господа.

Як правильно святкувати День Преподобної Єфросинії Олександрійської?

Сьогоднішній день слід відзначити молитвою та благочестивими вчинками. Якщо ви маєте храм, який відвідуєте регулярно, не посоромтеся та запитайте, чи не потрібна допомога служителям. Часто буває так, що церква організовує роздачу речей бідним людям або обіди для знедолених. Зайві руки у цій справі завжди будуть корисними. А читати сьогодні потрібно молитву до Ісуса за спасіння душі:

Мій Ісусе!
Стаю сьогодні перед Тобою, щою попросити про зцілення моїх спогадів, усього, що я прожив, що зберігається у моїй підсвідомості і що продовжує мене мучити.
Ти знаєш мене і знаєш причину кожної проблеми, яку я ношу в середині.
Прийди, Ісусе, і зціли ці спогади, всі хвилини, коли я почувався(лась) відкиненим(ою), знеохоченим(ою) і проігнорованим(ою) навіть тими, кого любив(ла) найбільше.
Зціли в мені почуття ненависті, помсти, гіркоти і браку пробачення, які дуже часто атакують моє тіло. Спричинюючи біль і фізичні недуги.
Зціли мене, Ісусе, від тих хвилин небезпеки, які я пережив(ла) і які перетворили мене у боязливу й ненадійну людину.
О Господи, я ношу у собі так багато травм і потрясінь…, і тільки Ти їх можеш зцілити!
Тому я благаю Тебе: омий мій розум у Твоїй Крові, дай мені Своє зцілення і наповни мене Своїм миром. Вічно буду Тебе прославляти і дякувати Тобі, бо вірю, що Ти дієш зараз у мені і що в Тобі я буду новим створінням.
Силою Твого імені, Ісусе!
Амінь

Прикмети на 8 жовтня

  • Птахи сильно кричать – бути лютій зимі
  • Ясний та безхмарний день покаже, яким буде початок грудня
  • Кішка ховається по кутках – до вітру
реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 24 жовтня

Церковне свято 24 жовтня: що можна і не можна робити на Пиливів день – традиції, прикмети

Святий Пилип був не просто проповідником, а й сильним цілителем. Вважається, що всі, хто сьогодні стане перед образом Божим не знатиме горя до кінця року. Для вам підготували давню та просту молитву-помічницю на 24 жовтня. Читайте її зі щирими і добрими помислами.
Холостячка 2021: хто розчарував Злату Огнєвіч у 6 випуску від 22.10.21 і назавжди покинув проєкт

Холостячка 2021: хто розчарував Злату Огнєвіч у 6 випуску від 22.10.21 і назавжди покинув проєкт

Злата Огнєвіч продовжує шукати своє кохання на проєкті та вивчати учасників з різних сторін.
Топ-5 українських ловеласів

Володимир Кличко, Григорій Чапкіс та інші українські ловеласи: хто з зірок змінив найбільшу кількість жінок

Дехто вірить, що кохання буває одне на все життя. А ось герої цього матеріалу навпаки у пошуках "тієї єдиної" встигли побувати у декількох шлюбах, дехто з них продовжує пошуки любові усього свого життя. Хто ж ті зіркові чоловіки, які змінили не одну дружину.
Ані Лорак все ще закохана у колишнього чоловіка Мурата, який одружується

Ані Лорак все ще закохана у колишнього чоловіка Мурата, який одружується: “Все віддам за нього”

Декілька тижнів тому стало відомо, що колишній чоловік Ані Лорак, український бізнесмен турецького походження Мурат Налчаджиоглу заручився зі своєю обраницею Лілією. Подія якраз пропала на реліз нової композиції співачки, а тепер Кароліна інтригує мережу свіжими новинами.
Юрій Горбунов

“Хитрі очі”: як виглядав Юрій Горбунов в молодості – в мережі з’явилися ексклюзивні архівні фото ведучого

Юрій Горбунов - один із найпопулярніших та найбільш затребуваних українських телеведучих. Цього року він відсвяткував свій 51 день народження. Не зважаючи на вік, його продовжують включати в рейтинги привабливих чоловіків вітчизняного шоубізу, а дехто вважає, що з роками він абсолютно не змінився.

Популярне

Останні новини