Церковне свято 22 грудня: що можна і не можна робити день святої Анни – традиції та прикмети

Майбутня матір Діви Марії тривалий час не мала дітей. Разом з коханим чоловіком вона довго молилася Господу, аби він дав надію на дитину. Всевишній почув відчайдушну пару та подарував чудову донечку. За церковним каноном свята Анна стала покровителькою всіх дівчат та жінок. Вона дослуховується до їхніх молитов і невпинно передає до Спасителя всі прохання.

Церковне свято 22 грудня

Наші предки вірили, що сьогодні можна звертатися до Господа, аби він подарував дитину. Також вранці всім дівчатам слід встати засвіт і вмитися святою водою. Так Сили Небесні не скупилися на молодість та оберігали красу всіх молодиць. А ось молитися про заміжжя сьогодні не варто, але про укріплення стосунків і взаєморозуміння попросити можна.

Прочитайте такі сьогодні рядки:

Пресвята Діво Маріє, допоможи знайти щастя справжнє, та даруй мені можливість привести на світ дитя довгоочікуване. Спаси і збережи, Богородице, вaгiтнicть мою, та не дай наpoдитися дитю хвoрuм і немiчним. Допоможи, Матінка, не покинь мене в годину сумнівів і вбережи плiд oна мого від будь-якого злa. Молю Тебе про щастя сімейнe і заміжжя щасливе. Даруй мені любов щиру і взаємну, взаєморозуміння з чоловіком (ім’я). Навчи мене, Господи, мудрості і терпіння, щоб сім’я наша процвітала і смутку не знала. Відведи від нас язики гострі та очі погані, щоб ніхто не міг нашкодити щастя нашому. Амінь.

Обов’язково не забудьте прочитати ще й Отче наш перед сном і попросіть Ангела-охоронця супроводжувати вас весь наступний день. Для того, щоб сильніше відчути захист – постуйте і не грішіть.

Популярне зараз

Схожі новини