3 липня 2022: яке сьогодні свято, що можна і не можна робити на день пам’яті святого Методія, традиції

Церковне свято 3 липня вважається дуже важливим. Лише сьогодні можна отримати від Всевишнього дар примирення та попросити наснаги для всієї родини.

Свято 3 липня по праву вшановує святого Методія. Цей чоловік відзначався скромністю, а за його спосіб життя, Господь нагородив тихою легкою вдачею. Смиренно вивчав учень Христовий Слово Боже, боровся з єретиками.

Проте, поганці силою забрали життя Методія, але він завжди живе у серцях вірян та допомагає кожному.

Яке свято 10 квітня 2022
3 липня 2022: яке сьогодні свято

Церковне свято 3 липня: як правильно молитися

У цей день Методій дарує кожному частку своєї вдачі, хто згадає його. Свій ранковий домашній молебен слід починати з думки про святого. Можна, наприклад, побажати йому світлої пам’яті. Також потрібно перед читанням священних рядків тричі обнести себе хрестом та сказати:

Святий Методій помагай, а ти Господе – керуй.

Благослови, душу мою і не забувай за всі добродійства Його! Всі провини твої Він прощає, всі недуги твої оздоровляє. Від могили життя твоє Він визволяє, Він милістю та милосердям тебе коронує.

Господи, вислухай молитву мою, і благання моє нехай дійде до Тебе! Помилуй мене, Господи, – я ж бо слабий, оздоров мене, Господи, бо тремтять мої кості, і душа моя сильно стривожена… Гине тіло моє й моє серце, та Бог – скеля серця мого й моя доля навіки.

Я в ім’я Господа кличу: О Господи, визволи ж душу мою! Господь милостивий та справедливий, і наш Бог милосердний! Пильнує Господь недосвідчених, – став я недужий, та Він допоможе мені! Вернися, о душе моя, до свого відпочинку, бо Господь робить добре тобі, бо від смерті Ти визволяєш душу мою, від сльози моє око, ногу мою від спотикання. Я ходитиму перед обличчям Господнім на землях живих!

Господь очі живим відкриє, Господь випростовує зігнутих, Господь милує праведних!

Господь любить тих, що бояться Його, що надію складають на милість Його!

Благословенний. Господь навіки. Амінь!

Нагадаємо, що на свято 3 липня 2022 також відзначають іменини: Андрій, Афанасій, Гліб, Дмитро, Іван, Інна, Наум, Микола, Римма, Хома.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини