Субота, 19 Червня, 2021

Хоч маленькі, але злі, як чорти: ТОП-5 маленьких порід собак, які не бажано заводити, де є діти

Собака в домі - це завжди добре. Собака може бути не тільки компаньйоном, другом, але й помічником, захисником і навіть лікарем. Але варто знати, яких собак не бажано заводити у сімях, де є діти.

Це найменша з усіх малих порід собачка. Завдяки тому, що має яскраво виражений індивідуалістичний характер, може бути як дуже милою, так і зарозумілою, впертою і навіть агресивною – усе залежить від виховання.

Як відомо, у маленьких дітей є період, коли вони також проявляють агресію. Це нормально. Такі емоційні прояви подавляти не можна. Але це може не сприйняти собака і також відповісти агресивним випадом.

Пекінес
Пекінес

Пекінес

Пекінес – дуже мила собачка, але на перший погляд. Хоч тварина й маленька, але має яскраво виражені риси собаки-охоронця. Вона буде сприймати спокійно усі витівки малого бешкетника до тих пір, поки він не втрутиться на визначену господарем і облюбовану самою собачкою, територію. Ну, а якщо на цю територію принести якусь «чужу» річ, що пекінес розцінить, як спробу його вижити, то все може закінчитися плачевно  – маленьке симпатичне чортенятко може вчепитися в ногу.

Такса
Такса

Такса

Любима упродовж багатьох десятиліть сімейна собака. Завдяки куцим ногам вважається собакою малої породи. З нею дуже люблять гратися діти, бо вона гіперактивна і завжди підтримує дзвінким гавкотом усі їхні галасливі і рухливі ігри. Але ця порода тварин є ревнива. І, як усі собаки, ділить оточуючих на «своїх» і «чужих». Тому у певний момент може проявити агресію і серйозно налякати дітей.

Померанський шпіц

Померанський шпіц

Ця ніжна добра і красива собачка також має сильний інстинкт охоронця. Через це не любить дітей і друзів власника. Може довго і настирливо гавкати, вимагаючи, щоб незнайомці забралися геть.

Російський той-тер'єр
Російський той-тер’єр

Російський той-тер’єр

Собака любить і прив’язується до всіх членів родини. Може годинами сидіти біля ніг одного, а потім попроситися на руки до іншого. Але, якщо цуценя цієї породи образити, то собака обов’язково запам’ятає це і може вирости злою, а зокрема, на кривдника тримати образу весь період спілкування і навіть пробувати відімстити.

Поділіться статтею

Максим Галкін і Алла Пугачова

Алла Пугачова та Максим Галкін злилися у поцілунку під час пишної вечірки в честь дня народження гумориста

Максим Галкін та його відома обраниця дійсно здивували і фанатів, і гостей.
Трійця 2021 припала на 20 червня

Трійця 2021: що святять на Зелені свята, як прикрашати домівку та що суворо заборонено робити у цей день

Трійця 2021 цього року, як ніколи пізня. Дізнайтеся, як потрібно провести це день правильно.
Злата Огнєвич

Ким насправді є Злата Огнєвич і хто її оточує: змінила ім’я та вилила сум від втрати брата у творчість

Злата Огнєвич постала в українському шоу-бізнесі в образі палкої брюнетки з екзотичним ім'ям. Але яка вона насправді?
Катя Осадчей

Знайшлися ексклюзивні фото з модельного портфоліо Каті Осадчої: якби не телебачення, була б зіркою подіума

Талановита людина талановита в усьому. Чи хотіли би ви побачите архівні фото з портфоліо Осадчої?

Популярне

Останні новини