Домашній лаваш на сковорідці: тісто не тріскається та не рветься, можна робити шаурму – покроковий рецепт

Приготувати щось вдома – це завжди особлива насолода, адже у страву можна вкласти так багато – усю любов, душу та й врешті-решт: зробити її такою, якою хочеться конкретно вам. Вочевидь, приготувати вдома борщ, суп, салат, картоплю – це одне. Це щось класичне та стандартне. А що якщо приготувати вдома лаваш? Спробуйте цей рецепт від провідних українських кулінарів – і вам не захочеться більше купованого. Не лякайтеся: усе просто, не потрібно ніяких незвичних продуктів та навіть духовки.

Що потрібно для приготування?

Чотириста п’ятдесят грамів борошна

Одна друга чайної ложки солі

Двісті п’ятдесят мілілітрів теплої води

Як приготувати домашній лаваш на пательні?

Для початку візьміть глибоченьку миску, туди виспите борошно, додайте до нього сіль. Це все перемішайте, а потім у суміш налийте попередньо нагріту воду.

Усе це починаємо ретельно перемішувати – спершу ложкою, а потім уже своїми руками. Працюємо на те, аби наше тісто було пружним та еластичним.

Тіста має бути досить багато
Тіста має бути досить багато

Коли вже вийде тісто, його обмотайте харчовою плівкою, відставте набік на двадцять хвилин.

Робочу поверхню треба посипати борошном трохи. Туди викладаємо тісто, його ділимо на дванадцять шматочків однакового розміру. З кожного шматочка сформуйте кульку.

Далі кожну частинку потрібно розкачати в дуже-дуже тонки шар. Діаметр повинен бути десь такого розміру, як ваша пательня.

Сковорідку потрібно розігріти. Увага: не наливайте на неї олії в жодному разі. На суху пательню викладіть наше тісто, лаваші підсушуємо по хвилинці з кожної їхньої сторони.

Популярне зараз

Схожі новини