Чим замінити ковбасу в “Олів’є”, щоб покращити смак святкового салату: ТОП-3 найкращі альтернативи

Вельми цікавий нюанс, але у кожної господині "Олів'є" смакує абсолютно по-різному. Якості святкового салату залежить безпосередньо від продуктів, які обирає кулінар, а також його майстерності.

Як би там не було, але святковий салат Олів’є став традиційною стравою на Новий рік. Відмовитися від нього неймовірно складно, адже саме його смак нагадує нам про дитинство, найщасливіші роки в житті, а також веселі сімейні вечори.

Однак, рецептів даного салату існує велика кількість. Хтось готує з більш бюджетних продуктів, а хтось викладається на повну, додаючи до салату ледь не делікатеси. Втім, можна покращити смак страви лише замінивши у ній ковбасу. Як це правильно зробити?

Куряче філе

Чим замінити ковбасу в Олів’є

Найкращим варіантом є куряче філе. Воно неймовірно ніжне, ідеально смакує у поєднанні з вареними овочами, і при цьому не забиває їхній смак. Як правило на миску Олів’є вам буде достатньо всього однієї штуки.

Важливо м’ясо подрібнювати маленькими кусочками, щоб вони танули у роті.

Крабові палички

Чим замінити ковбасу в Олів’є

Крабові палички можуть стати не просто достойною заміною ковбаси, але й зробити смак салату абсолютно новим та делікатним. Втім, якщо ви хочете швидше нарізати салат, то цей варіант вам не підходить, адже крабові палички вимагають певної уваги та часу.

Креветки

Чим замінити ковбасу в Олів’є

Креветки можуть стати неймовірною альтернативою для ковбаси, і зробити ваш салат справжнім хітом на святі. Втім, цей інгредієнт влетить у копієчку, але якщо ви готові витратитися, щоб поновити вже давно знайомий смак, ваші гості будуть у захваті.

Але варто не забувати, що креветка дуже ніжна, тому її може знадобитися трохи більше, ніж звична кількість ковбаси, яку ви додаєте до салату.

Також ви можете спробувати додавати кальмари, язик, або інші смачні інгредієнти, які добре смакують у салатах.

Схожі новини