П’ятниця, 5 Березня, 2021

У Хмельницькому родина отруїлася чадним газом: жертвами стали двоє дітей

Коли глава сім'ї прийшов зранку додому з нічної зміни, то застав страшну картину: молодший син уже не дихав, жінка і старший син були у непритомному стані. Всі отруїлися чадним газом. Маму і сина забрала екстрена медична допомога.

Трагедія сталася у ніч з суботи на неділю, 25 жовтня. Чотирирічного хлопчика лікарі уже застали мертвим. За життя 9-річного лікарі боролися дві доби, але 27 жовтня він помер.

Відкрито кримінальне провадження за статтею “Умисне вбивство”. Правохоронні органи встановлюють винуватих у смерті дітей та обставини, за яких відбулося накопичення чадного газу.

Коментарі сторін суб’єктивні та суперечливі. Газова служба стверджує, що газове обладнання в квартирі встановлене зі значними порушеннями.

 

Натомість, мешканці будинку свідчать, що і раніше чули в будинку запах газу та викликали аварійну службу. Зокрема, про це говорить і подруга родини у Фейсбуку: «В суботу ввечері сусіди викликали газову службу, яка приїхала і не зробила зовсім НІЧОГО! Вночі проти неділі також викликали швидку, бо діткам було поганою. Швидка зробила уколи і сказала, що це звичайне отруєння».

На запитанням до бригади, чому під час першого виклику не забрали родину у лікарню, ті відповіли, що мати відмовилася.

Отож, у цій історії багато темних плям і запитань, які доведеться з’ясовувати правоохороням.

 

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини