Пам’ятаєте хлопчика з етикетки Kinder? Подивіться, яким він виріс – відмітив своє 27–річчя

Обгортка популярного дитячого шоколаду незмінна з 2005 року і за ці роки хлопець встиг вирости справжнім красенем та підкорити серця мільйонів, навіть сам того не підозрюючи, він досі знаходиться в епіцентрі популярності. Адже kinder – це улюблені ласощі кожної дитини. Тому, ми вирішили розповісти і більш того показати, як змінився найпопулярніший хлопець сторіччя з обгортки kinder.

Як Джош потрапив на обгортку?

Як змінився хлопчик з обгортки kinder

Історія почалась доволі банально, але повністю змінила життя юного парубка. У далекому 2005 легендарна компанія Kinder оголосила кастинг дітей на обгортку шоколаду. Мама хлопчика привела його на кастинг без зайвих сподівань і так сталося, що великі блакитні очі, щира посмішка та русявий колір волосся у поєднанні підкорили керівництво компанії і тому, на обличчям компанії став юний Джош Бейтсон.

Як склалося життя легендарного kinder-хлопчика

Варто сказати, що Джош, як обличчя компанії й досі отримує гроші за свою маленьку роль у камері і велику для компанії. А ось коли хлопчик підріс, то поча підробляти в модельному бізнесі. Адже з його даними – це точно для нього. Бейтсон виріс справжнім красенем, його блакитні очі наповнені розумом та глибиною, а дитяча щира посмішка перетворилась на усмішку дорослого, успішного чоловіка. Певно, незмінним залишився лиш колір волосся.

Проте моделінг для Джоша це захоплення, а от професію він обрав доволі серйозну. Хлопець престижний університет Лафборо на факультет політології та міжнародних відносин. Закінчив навчання із червоним дипломом. Тож, хлопчик-модель виріс доволі серйозним чоловіком.

Особисте життя

На щастя, чи на жаль дівчат з усього світу, Бейтсон вже не холостяк, а люблячий чоловік. Але кому так пощастило з обранцем – таємниця. Тому, можна лише порадіти за щасливу долю хлопчика з kinder.

Схожі новини