«Супутник V» не злетів: російські медики заразилися коронавірусом після щеплення російською вакциною

В Алтайському краї медики інфікувалися коронавірусом, незважаючи на те, що пройшли щеплення російською вакциною "Супутник V".

На Алтаї в РФ троє медиків після щеплення російською вакциною “Супутник V” заразилися коронавірусом.

Про це повідомляє прес-служба Алтайського МОЗ.

Зазначається, що в Алтайському краї троє лікарів з 42, які першими пройшли щеплення від коронавірусної інфекції російською вакциною “Супутник V” отримали позитивні тести на COVID-19.

В відомстві виправдовуються, що, найімовірніше, імунітет у медиків, які підхопили коронавірус після вакцинації, не встиг ще сформуватися. Вони впевнені, що це може бути єдиною причиною того, що вакцина не подіяла належним чином.

Супутник V
Супутник V

У МОЗ Алтаю також заявляють, що вакцинованою і, отже, захищеною від вірусу, людина вважається лише через три тижні після другого щеплення, оскільки весь цей час відбувається формування імунітету.

За інформацією розробників, вакцина є двокомпонентною: через три тижні після першої ін’єкції людина отримує другу.

Нагадаємо, 11 серпня 2020 року президент РФ Володимир Путін похвалився, що в Росії зареєстрували першу в світі вакцину від COVID-19, яку гордо назвали “Супутник V”. Російський президент сказав, що вакцина ефективна, формує стійкий імунітет до коронавірусу і пройшла всі необхідні перевірки. Путін заявив, що його дочка вже зробила нею щеплення.

Тим часом експерти з інших країн висловили стурбованість прискореними темпами випробувань російської вакцини, а також невеликою кількістю учасників. В США заявили, що російська вакцина є недопрацьованою.

Незважаючи на всі застереження іноземних експертів, в Росії вакцину почали активно застосовувати.

Деякі проросійські політики заявляли, що Україна просто повинна купити російську вакцину, щоб захистити своїх громадян від коронавірусу.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини