5 простих кроків до багатого врожаю суниці: навіть на маленькій грядці зберете кілька відер

Ці прості 5 кроків допоможуть значно збільшити врожайність суниці. Навіть на маленькій грядці можна буде збирати її відрами, причому кілька разів за сезон.

Садова суниця займає одне з перших місць за популярністю у дачників, тому навіть на маленькій ділянці вони намагаються виділити їй хоча б невелику грядку, сподіваючись зібрати непоганий урожай. Сьогодні можна знайти багато порад про те, як збільшити плодоношення суниці. Серед цих рекомендацій можна легко заплутатися, але знаючи особливості культури, можна виділити основні агротехнічні прийоми, наслідуючи які можна отримати гарантований високий урожай. Навіть на невеликому клаптику землі.

5 простих кроків до багатого врожаю суниці
5 простих кроків до багатого врожаю суниці

Що входить в основні прийоми догляду за садовою суницею?

  • Весняне обрізування кущів
  • Полив
  • Мульчування ґрунту
  • Підживлення
  • Стимуляція зростання

Всі ці агротехніки допоможуть значно підвищити врожайність цієї улюбленої культури.

1. Весняне обрізування кущів суниці та прибирання ділянки

Насамперед необхідно підготувати грядку із суницею до сезону – очистити граблями від сміття, що накопичилося за осінь і зиму. Трохи пізніше зробити обрізання. При цьому поспішати не треба. Краще дочекатися стійкої теплої погоди і вже тоді розпочати обрізання робіт. Через пару днів після обрізки суниці при необхідності (наприклад, коли підсох верхній шар ґрунту) потрібно обов’язково полити.

5 простих кроків до багатого врожаю суниці
5 простих кроків до багатого врожаю суниці

2. Полив суниці

Суниця – вологолюбна культура, для формування врожаю їй постійно необхідна волога. Звичайний спосіб поливу проводять 1-2 рази на тиждень.

3. Мульчування суниці

Дуже важливо, щоб мульча була дрібна, якісна і лягла шаром не менше 5-7 см. Протягом літа її шар не повинен зменшуватися. Найкраще використовувати напівперепрілі солому і тирсу, нарізку сидерата.

4. Підживлення суниці

Суниця має велику чуйність на додаткове харчування у вигляді добрив, тому головне її не перегодувати.

5 простих кроків до багатого врожаю суниці
5 простих кроків до багатого врожаю суниці

5. Стимуляція

Для стимуляції росту, розвитку, цвітіння, плодоутворення деякі городники використовують спеціальні речовини, які прискорюють процес дозрівання плодів, збільшують вміст вітамінів та цукрів, але це не обов’язково. Достатньо і перших 4 пунктів.

Схожі статті

Пішов дощ? Час їхати на дачу! Чому огірки краще висівати в несприятливу погоду – все просто

Огірки рекомендується висаджувати саме в дощову погоду, адже так дачники значно економлять свій час і процес є доволі швидким - основні моменти при їх посадці.

Всі думали, що він унікальний: реальні відгуки городників про найпопулярніший сорт томату

Цей сорт томатів став справжньою сенсацією і кілька років посідав перше місце за популярністю, проте незабаром почали з'являтися негативні відгуки. Які претензії пред'являли городники?

Готуйте відра та банки: ці 3 простих прийоми збільшать урожай малини в рази – ягоди, як на підбір

Є хитрощі, які дозволяють суттєво збільшити врожайність кущів малини, які вже зростають на ділянці. Потрібно лише докласти небагато зусиль. Результат того вартий!

Приготуйтеся до посадки кавунів і динь: ось у які терміни краще почати займатися розсадою

Незабаром температура стабілізується і ґрунт прогріється, а поки що потрібно потурбуватись про розсаду кавунів та дині - коли висівати насіння? Городники розсекретили найкращий час.

Вишня, груша та яблуня: на що варто звернути увагу при виборі саджанців – тоді не буде проблем

Як не потрапити на вудочку недобросовісних продавців та вибрати найідеальніший саджанець? На що звернути увагу при покупці яблуні, вишні, груші та сливи?

5 овочів, які я більше не саджу – тільки місце займають, і сили й час віднімають

Якщо ви любите експериментувати і плануєте посадити на городі щось новеньке – то ця стаття створена саме для вас. В ній редакція "Сенсації" зібрала 5 овочів, які на ділянці ліпше не саджати.