Ваша смородина кисла? Ці 2 підживки зроблять ягоди солодкими всього за тиждень

Завдяки цим двом підживкам ви можете змінити смакові характеристики своєї смородини, зробивши її більш солодкою і соковитою. Тому, сміливо експериментуйте з добривами.

Якщо смородина, що росте у вас на дачі, має кислуватий смак, не поспішайте засмучуватися. Є кілька перевірених способів, як зробити ягоди солодшими, і все це можна досягти всього за тиждень. Секрет у правильних підживках, які допомагають рослинам отримати все необхідне для розвитку і покращення смакових якостей своїх плодів.

Перша підживка, яка здатна значно покращити смак ягід, — це калійно-фосфорне добриво. Калій відіграє важливу роль у процесах формування смаку ягід, а фосфор сприяє розвитку кореневої системи. Використовуючи таке підживлення, ви допомагаєте смородині накопичити більше цукрів у ягодах. Щоб зробити підживлення, розчиніть калійно-фосфорне добриво у воді за інструкцією на упаковці і полийте ним кущі. Це допоможе смородині виробити більше солодких компонентів, й ягоди стануть набагато смачнішими.

Городники пояснили, завдяки яким підживкам ягоди смородини будуть дуже солодкими
Городники пояснили, завдяки яким підживкам ягоди смородини будуть дуже солодкими

Друга підживка, яку варто використати для покращення смаку, — це органічні добрива. Наприклад, настій коров’яку, який стане чудовим джерелом живлення для рослин. Але важливо не перестаратися з кількістю органіки, щоб не викликати надмірного росту зелені на шкоду плодам. Для цього потрібно розвести органічне добриво у воді і полити ним кущі прямо під корінь.

Крім підживлень, не забувайте про регулярний полив і належний догляд за рослинами. Смородина любить вологу, але не переносить застою води. Якщо ви дотримаєтесь цих простих рекомендацій і підгодуєте свої кущі правильно, то вже через тиждень ви побачите результат — ягоди стануть не тільки більшими, але й значно солодшими. Але, все має бути в норму. Адже, якщо кущі смородини будуть чимось перенасиченими, хорошого з цього нічого не вийде.

Схожі статті

Помідори виростуть величезними, якщо додати в ґрунт 1 простий інгредієнт: є на кожній кухні

Щоб виростити величезні помідори на своєму городі – достатньо зазирнути на кухню і серед відходів знайти цінне добриво для цього овоча. Більше подробиць розповідаємо далі.

Росте сама, пахне шиком і перетворює дачу на палац: ця квітка не потребує догляду взагалі

Дуже іронічно, що часто ми знаходимося в пошуках рослин, які можуть стати головною прикрасою нашого саду, і до того ж невибагливою, але не бачимо відповіді на поверхні.

3 хвороби троянд, які зустрічаються в кожному подвірʼї: як розпізнати і вилікувати вчасно

Останнім часом багато садівників стали скаржитися на проблеми з трояндами, які значно впливають на їхній зовнішній вигляд, а деякі квіти навіть не встигають розпуститися. Що робити?

У квітні полуниця потребує цього як повітря: 2 склянки під кущ – влітку ягодами грядку завалить

Якщо хочеться отримати розкішний врожай полуниці, необхідно подбати і про якісне підживлення. Розповідаємо в нашому матеріалі, що можна для цього використати.

Зола для картоплі: інструкція із застосування, дозування та переваги “зольної” підживки

Картоплю відносять до невибагливих культур, але при посадці її все ж таки потрібно трохи підгодувати. Найчастіше використовую золу, але робити це треба з розумом.

А якщо бабусі помилялися? Народні засоби для городу, від яких мало користі – міфи та реальність

Перш ніж застосовувати на городі якийсь із "перевірених бабусиних засобів", уважно зважте всі "за" та "проти", щоб не витратити час даремно або не зіпсувати весь урожай.