10 г підживки на 10 л води: капуста щороку родить величезні качани, бо підживлюю як треба

Капуста іноді перестає розвиватись так, як має і тут потрібно пустити в хід підживлення для рослини, щоб вона продовжувала рости далі та подарувала високий врожай дачникам.

Підживлення відіграє ключову роль у врожайності культур, теж саме стосується і капусти, адже щоб вона вродила гарні й соковиті качани, потрібно покращити родючість ґрунту, щоб рослина отримала всі необхідні поживні речовини.

Підготовку ґрунту можна починати ще з осені, використовуючи органічні добрива. Якщо ж ґрунт має підвищену кислотність, то можна використовувати деревний попіл, який не лише знизить кислотність, а й збагатить землю калієм. Перед посадкою капусти, городники радять додати в ґрунт трохи кориці, щоб покращити її ріст.

Городники розсекретили ефективне підживлення для капусти
Городники розсекретили ефективне підживлення для капусти

Для молодих рослин можна використовувати підживку на основі дріжджів, вони збагачують землю вітамінами та азотом. Для цього вам знадобиться 10 г сухих дріжджів та 2 столові ложки цукру, і все слід розчинити в 10 літрах теплої води, після чого настояти в теплому місці протягом двох годин.

Ще однією корисною підгодівлею вважається та, яка готується на основі чайної заварки. Потрібно змішати літр заварки з пʼятьма літрами води, перед використання отриману суміш варто розбавити з водою у пропорції 1:10.

Городники розсекретили ефективне підживлення для капусти
Городники розсекретили ефективне підживлення для капусти

Часто трапляється так, що капуста не формує качани навіть наприкінці липня, основною  причиною цього є надмірно висока температура на вулиці. У такому випадку дачники радять дочекатись поки температура знизиться, і тоді капуста відновить свій розвиток. Але якщо ж ви не хочете втратити свій час, то краще одразу почати діяти.

Тут на допомогу приїде підживлення капусти комплексними добрива, які містять азот, фосфор і калій. Для приготування вам потрібен курячий послід, який необхідно розвести з водою – 2 склянки на 10 літрів води. Настоювати його слід протягом 4 днів. Альтернативною підгодівлею є використання азофоски – 1 г на 1 л.

Схожі статті

1 продукт в лунку і про бідний врожай можете забути: що покласти в ямку при посадці помідорів

Просто посадити помідори у відкритий ґрунт не завжди достатньо для великого й смачного врожаю, іноді треба додати ще один продукт прямо в лунку - про що йдеться?

Урожай як на підбір! 1 хитрість і солодка та соковита морква у вас в кишені: зробіть це у 2025

Солодка морква смакує всім, тож часто дачники вирощують її, надаючи належний догляд, але іноді вона не виростає на смак і на вигляд такою, як планувалось.

Пішов дощ? Час їхати на дачу! Чому огірки краще висівати в несприятливу погоду – все просто

Огірки рекомендується висаджувати саме в дощову погоду, адже так дачники значно економлять свій час і процес є доволі швидким - основні моменти при їх посадці.

Всі думали, що він унікальний: реальні відгуки городників про найпопулярніший сорт томату

Цей сорт томатів став справжньою сенсацією і кілька років посідав перше місце за популярністю, проте незабаром почали з'являтися негативні відгуки. Які претензії пред'являли городники?

Готуйте відра та банки: ці 3 простих прийоми збільшать урожай малини в рази – ягоди, як на підбір

Є хитрощі, які дозволяють суттєво збільшити врожайність кущів малини, які вже зростають на ділянці. Потрібно лише докласти небагато зусиль. Результат того вартий!

Приготуйтеся до посадки кавунів і динь: ось у які терміни краще почати займатися розсадою

Незабаром температура стабілізується і ґрунт прогріється, а поки що потрібно потурбуватись про розсаду кавунів та дині - коли висівати насіння? Городники розсекретили найкращий час.