Ці 10 речей потрібно прибирати один раз на тиждень: готельні секрети, як зробити простір чистим

Турбота про ці дрібниці щотижня збереже ваш простір не лише чистим, а й комфортним. Таким чином, ви матимете середовище, в якому буде приємно проводити час.

Щотижневе прибирання – запорука чистоти й затишку у вашому домі. Якщо ви хочете підтримувати простір у відмінному стані, є певний список речей, які потребують регулярної уваги. Почніть з дверних ручок. Саме на них особливо накопичується чимала кількість бактерій. Тому, дуже важливо протирати і дезінфікувати їх кожного дня. Кухонні рушники взагалі краще міняти щодня, а ось рушники у ванній кімнаті можна прати раз на тиждень, щоб зберегти їх чистими та свіжими. Обов’язково їх слід кидати до сушарки, адже тоді вони будуть м’якими, ніби пушинка.

Зазвичай ми рідко звертаємо увагу на вимикачі світла й розетки, але саме вони є місцями скупчення бруду й пилу. Регулярне дезінфікування цих зон створить здорову атмосферу у вашій оселі. Інша важлива частина санітарії – унітаз, його слід мити та дезінфікувати щотижня із застосуванням відповідних засобів. Також, для щоденної підтримки свіжості та чистоти унітазу, можна використовувати спеціальні “кульки” та “пластини”.

Господині пояснили, які 10 місць слід обов'язково прибирати в будинку щотижня
Господині пояснили, які 10 місць слід обов’язково прибирати в будинку щотижня

Щотижнева заміна постільної білизни дарує не лише комфорт, але й підтримує ваш сон здоровим. Тому, слід не лінуватися, й прати та замінювати постільну білизну кожного тижня. Пульти від телевізора та іншої техніки варто протирати принаймні двічі на тиждень – вони також часто стають осередком бактерій. Пензлики для макіяжу, які ми використовуємо щодня, рекомендується мити на вихідних. Це допоможе уникнути небажаних висипань на шкірі й забезпечить свіжість та чистоту у вашому косметичному арсеналі.

Не забувайте про сміттєве відро – мийте його один раз на тиждень, щоб запобігти появі неприємного запаху. Ганчірки та губки потребують дезінфекції, це легко можна робити за допомогою кисневого порошку. Останній, але не менш важливий пункт – техніка, якою ми користуємося щодня. Протирайте телефон, окуляри та навушники спеціальними серветками, щоб вони залишалися чистими та безпечними у використанні.

Схожі статті

Помідори виростуть величезними, якщо додати в ґрунт 1 простий інгредієнт: є на кожній кухні

Щоб виростити величезні помідори на своєму городі – достатньо зазирнути на кухню і серед відходів знайти цінне добриво для цього овоча. Більше подробиць розповідаємо далі.

Росте сама, пахне шиком і перетворює дачу на палац: ця квітка не потребує догляду взагалі

Дуже іронічно, що часто ми знаходимося в пошуках рослин, які можуть стати головною прикрасою нашого саду, і до того ж невибагливою, але не бачимо відповіді на поверхні.

3 хвороби троянд, які зустрічаються в кожному подвірʼї: як розпізнати і вилікувати вчасно

Останнім часом багато садівників стали скаржитися на проблеми з трояндами, які значно впливають на їхній зовнішній вигляд, а деякі квіти навіть не встигають розпуститися. Що робити?

У квітні полуниця потребує цього як повітря: 2 склянки під кущ – влітку ягодами грядку завалить

Якщо хочеться отримати розкішний врожай полуниці, необхідно подбати і про якісне підживлення. Розповідаємо в нашому матеріалі, що можна для цього використати.

Зола для картоплі: інструкція із застосування, дозування та переваги “зольної” підживки

Картоплю відносять до невибагливих культур, але при посадці її все ж таки потрібно трохи підгодувати. Найчастіше використовую золу, але робити це треба з розумом.

А якщо бабусі помилялися? Народні засоби для городу, від яких мало користі – міфи та реальність

Перш ніж застосовувати на городі якийсь із "перевірених бабусиних засобів", уважно зважте всі "за" та "проти", щоб не витратити час даремно або не зіпсувати весь урожай.