Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Сортів картоплі для посадки на домашній грядці існує безліч, проте городники мріють відшукати той самий, що подарує їм велетенський врожай. Пропонуємо його до уваги читачів.

Картопля “Рудольф” – сорт від селекціонерів з Нідерландів, що має середньопізній термін дозрівання. Вегетаційний період культури становить від 105 до 120 днів. Тобто, збирати врожай городники зможуть вже через 3-3.5 місяці після появи перших сходів.

Висока врожайність – це одна із найважливіших особливостей картоплі “Рудольф”. Її округло-овальні бульби виростають однорідними та досить великими, а з одного куща при правильному догляді можна в кінці сезону зібрати відро врожаю.

Шкірка в картоплі “Рудольф” пофарбована у рожевий колір, а вічка залягають близько до поверхні. Всередині м’якоть картоплі щільна та білого кольору, із однорідною структурою. Сорт цієї картоплі підходить як для варіння, так і для смаження або додавання до різноманітних салатів.

Високоврожайний сорт картоплі Рудольф
Високоврожайний сорт картоплі Рудольф

Високий вміст сухих речовин дозволяє використовувати її для приготування картоплі фрі.

Якщо правильно доглядати за картоплею цього сорту, то під одним кущем формуватимуться до 10 бараболь великого розміру. З одного гектару землі вдасться зібрати до 600 центнерів картоплі “Рудольф”.

Відмінна лежкість – ще одна перевага цього сорту. Після викопування картопля здатна зберігатись до 9 місяців і не псуватись. Сорт стійкий до фітофторозу і картопляної парші. Відмінна посухостійкість та стресостійкість роблять цей сорт картоплі більш практичним в плані культивування.

Картопля “Рудольф” – крохмалиста і чудово розварюється. Булби на грядці виростають великими та гладенькими, а з одного куща городники зможуть зібрати до 1 відра врожаю.

Схожі статті

Помідори виростуть величезними, якщо додати в ґрунт 1 простий інгредієнт: є на кожній кухні

Щоб виростити величезні помідори на своєму городі – достатньо зазирнути на кухню і серед відходів знайти цінне добриво для цього овоча. Більше подробиць розповідаємо далі.

Росте сама, пахне шиком і перетворює дачу на палац: ця квітка не потребує догляду взагалі

Дуже іронічно, що часто ми знаходимося в пошуках рослин, які можуть стати головною прикрасою нашого саду, і до того ж невибагливою, але не бачимо відповіді на поверхні.

3 хвороби троянд, які зустрічаються в кожному подвірʼї: як розпізнати і вилікувати вчасно

Останнім часом багато садівників стали скаржитися на проблеми з трояндами, які значно впливають на їхній зовнішній вигляд, а деякі квіти навіть не встигають розпуститися. Що робити?

У квітні полуниця потребує цього як повітря: 2 склянки під кущ – влітку ягодами грядку завалить

Якщо хочеться отримати розкішний врожай полуниці, необхідно подбати і про якісне підживлення. Розповідаємо в нашому матеріалі, що можна для цього використати.

Зола для картоплі: інструкція із застосування, дозування та переваги “зольної” підживки

Картоплю відносять до невибагливих культур, але при посадці її все ж таки потрібно трохи підгодувати. Найчастіше використовую золу, але робити це треба з розумом.

А якщо бабусі помилялися? Народні засоби для городу, від яких мало користі – міфи та реальність

Перш ніж застосовувати на городі якийсь із "перевірених бабусиних засобів", уважно зважте всі "за" та "проти", щоб не витратити час даремно або не зіпсувати весь урожай.