Як виростити суницю взимку вдома на підвіконні – чудові поради

Хочете на новорічному столі мати суницю? Тоді мерщій купуйте розсаду і садіть – ще не пізно.

Купити розсаду суниці можна, замовивши через Інтеренет.

Саджанець має мати гарну листову розетку. Коли вийняти саджанець з горщика, то землі має бути багато, світле коріння повинно повністю обплітати землю.

При виборі контейнера, або горщика головне, щоб всередині був достатній отвір для дренажу, не менший як 25 -тикопійчана монетка. Може бути балконний ящик – пластиковий чи дерев’яний. Але ємність має бути достатньо глибока. Використовуємо для цього підвіконня з південно-східного боку.

На дно кладемо керамзіт слоєм 1.5см – 3см. Ґрунт підійде «Універсальний»,  можна купити у квітковому магазині. Якщо є сумніви щодо якості ґрунту, то добавляємо до нього біогумус. Можна використати й уже використаний ґрунт, але перед цим його потрібно прожарити в духовці температурою 100 градусів 15 хв.

Саджати саджанці на відстані 20 см один від одного. І стежити, щоб верхня брунька була над ґрунтом.

Щоб рослина проросла в горщику, їй потрібно бизько трьох тижнів часу. Весь цей періодне забувати рослину поливати не рідше три рази на тиждень. Відразу можна підживити нітроамофоскою, яку також можна купити у магазині. Розвести, як написано в інструкції і поливати 2 рази на місяць: через кожні два тижні. Нею підживлюється ягода до кінця жовтня, а потім можна перейти на гумати.

Садоводи радять для підвіконня використовувати ремонтантні сорти полуниці, тобто це ті, які можуть давати плоди протягом року. Для цього випадку придасться сорт Женева. У неї великі ягоди, солодкі, міцні. Цей сорт є досить врожайним та швидкоплідним. Також непоганими сортами  є Домашній делікатес та Королева Єлізавета 2.

Для кращого запилення можна взяти невеликий пензлик і робити ним рухи ніби імітувати рухи бджоли. Також можна за допомогою люмінесцентної лампи продовжити світловий день до десяти годин.

Протягом двох місяців полуниця може вже давати плоди. Якраз на Новий рік  та Різдвяні свята буде десертом до святкового столу.

Схожі статті

Чудові сусіди для овочів та інші переваги чорнобривців на городі: усі секрети помаранчевої квітки

Змішані посадки на домашньому городі несуть в собі особливий сенс. Кожна рослина виконує в них свою роль. Редакція "Сенсації" дізналась, які переваги має посів на ділянці квітів чорнобривців.

Цінне добриво зі шкаралупи волоського горіха: ось чому її не можна викидати — для городу це скарб

Якщо у вас після чищення горіхів залишаються відходи у вигляді твердої шкаралупи — не поспішайте їх викидати. Цей матеріал буде цінним для городу і стане чудовим добривом.

Різдвяний кактус взимку заквітне, як шалений: треба лише з температурою та світлом “погратись”

Різдвяний кактус або різдвяник чи шлюмбергера — декоративна рослина, яку часто можна зустріти в будинках. Він може пишно квітнути, але за умови правильного догляду.

Це сміття захистить майбутній урожай від хвороб та шкідників: покладіть до лунки з картоплею

До нового посадкового сезону ще кілька місяців, але подумати про те, як подвоїти чи потроїти врожай картоплі можна вже зараз. Збережіть це до весни.

Ці 5 речей у домі “здешевлюють” будь-яку господиню: гості звертають на це увагу одразу

Якщо ви маєте ці 5 речей у вашому будинку, то ви автоматично "падаєте в очах" ваших гостей і не тільки, як гарна господиня: що на що краще замінити?

Володимир Ярославський розповів, що робити, щоб нічого не прилипало до пательні: є один спосіб

Суддя "МастерШеф" Володимир Ярославський показав лайфхак того, як готувати їжу так, щоб вона не прилипала навіть до сталевої пательні. Є один простий і надійний метод для цього.