Ані Лорак не може забути про колишнього Мурата навіть після розлучення: донька росте копією батька

Ані Лорак та Мурат Налчаджіоглу створили неймовірну турецьку красуню .

Популярна співачка Ані Лорак у своєму Інстаграм акаунті опублікувала фото з підрослою донькою від першого шлюбу. Софія – єдина донька, яка народилася у Ані та турецького серцеїда. Зараз турецькій принцесі 9 років!

Софія – точна копія батька, а по обличчю одразу можна розглядіти національну приналежність.

Дівчинка одягнена досить скромно: у сукню в клітинку. А мати притуляється до неї так сильно, що одразу стає зрозуміло, який сильний зв’язок налагоджений між донькою та Кароліною.

Розлучення Ані Лорак та її чоловіка

Після розлучення Ані Лорак з чоловіком, дівчинка залишилася з матір’ю. Співачка Ані Лорак та її чоловік Мурат Налчаджиоглу офіційно розлучилися 31 січня 2019 року, хоча  не жили разом вже кілька років.

Причиною розлучення, згідно з судовими документами, стала не зрада Мурата, а розбіжність у поглядах на сім’ю і відсутність любові і поваги.

На суд ні Кароліна, ні Мурат не з’явилися, а їх інтереси представляли адвокати.

Ані Лорак і Мурат

Нагадуємо, що співачка та і бізнесмен з Туреччини познайомилися в 2005 році в Анталії, Мурат в 2006 році виїхав на Україну до Ані. Зараз колишній чоловік артистки володіє ресторанами в Києві, у нього склався стабільний і прибутковий бізнес.

Раніше ходили чутки про невірність Мурата, що він нібито зустрічається з Яною Бєляєвою і навіть знімає для неї квартиру. Але плітки залишилися не підтвердженими.

Дізнатися більше про життя знаменитості можна за наступним посиланням:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини