Вівторок, 2 Березня, 2021

Комік Євген Кошовий знайшов брата – близнюка: як дві краплі води

З віком зовнішність людини змінюється і з'являються нові якості.

Євген Кошовий неймовірно талановитий, харизматичний і дуже популярний комік, ведучий та актор. Але крім цього, Євген, спільно з Оленою Кравець, Юрієм Карповим і іншими, також займається організацією, підготовкою та зйомками таких телепередач як «Вечірній Квартал», «Розсміши коміка», «Вечірній Київ» та ін.

На сьогоднішній день Євген Кошовий успішно поєднує роботу актора, ведучого, коміка і строгого судді на конкурсах гумористів. Його жарти змушують не те, щоб сміятися – вони змушують плакати від сміху. Та іноді Євген і сам плаче від сміху.

Ліга сміху

З Потапом вони ведуть гумористичне шоу “Ліга сміху”. Ліга сміху   – українське телевізійне гумористичне шоу, телевізійні гумористичні гри, в яких команди різних колективів (навчальних закладів, вищих навчальних закладів, підприємств, міст і т. Д.) змагаються в гумористичних відповідях на поставлені запитання, імпровізаціях на задані теми , розігруванні заздалегідь заготовлених сцен і т. д.  Гумористичне шоу стартувало на екранах телеглядачів у 2015 році. Його виробництвом займалася українська студія “Квартал 95”, а провідним став тодішній комік і актор Володимир Зеленський.

Потап та Євген

Обидва одягнули чорні костюми з білими сорочками та чорні краватки. Обидва з поголеною головою. Та неймовірно схожі обличчям. Ніби Євген Кошовий – це загублений брат Олексія Потапенка.

Скріншот сторінки Євгенія Кошового
Скріншот сторінки Євгенія Кошового

Наскільки схожі ведучі між собою кожен глядач може вирішити для себе самостійно. Та судячи з однакових образів чоловіків, вони в курсі своєї схожості.

Поділіться статтею

Настя Каменських

Мати Насті Каменських похапцем покинула країну після смерті чоловіка та забрала з собою пів родини

Мати Насті Каменських важко переживала втрату чоловіка і вирішила розвіятися.
Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.

Популярне

Останні новини