Вівторок, 20 Квітня, 2021

Чому зникли з екранів та куди поділися колись популярні українські співачки: Гайтана, Руслана та інші

Колись вони активно виступала на українській сцені, але все змінилося ніби за одну секунду...

Гайтана

Десять років назад хіти української мулатки грали на всіх музичних каналах і радіо. А Гайтана, виступивши на “Євробаченні-2012” (зайняла 15-е місце), стала однією з найбільш затребуваних зірок вітчизняної естради. Але вже в 2013-му співачка выдпустила зароблену “кров’ю і потом” популярність, зникнувши відразу з екранів ТБ, радіоефірів і шоу-бізнесу.

Спывачка живе і працює в Лондоні. Рішення про переїзд прийняв продюсер і цивільний чоловік артистки Едуард Клім. У прес-службі артистки розповіли:

“У Гайтани все відмінно! Вона записує нові пісні на лондонських студіях, хіба що кліпів в цьому році не знімала. У неї виходять новы композиції.

Ассія Ахат

Колись українці дружно раділи за скрипачку і співачку: з композицією “If Only Tonight” вона очолила престижний американський хіт-парад Billboard Hot Singles Sales, залишивши позаду навіть таких монстрів, як U2 і One Direction! Прикро, але більше Ассія ніяких “ознак життя” в  не подавала.

“Я не виступаю в Україні, – сумно зітхнула Ахат. – Тільки в Америці – Нью-Йорк, Майамі … Зрозумійте, немає ніякого настрою грати і співати в той час, коли на сході країни війна повним ходом. Але без діла я не сиджу. Мені здається, що моя участь в шоу-бізнесі України буде затребувана саме в “скрипковому ключі”. Ну, щоб жодного вокалу!”, – зазначила співачка.

Руслана

В Україні та Європі її пам’ятають, як виконавицю популярного хіта. А ще поважають за сприяння екології. У 2018 році Руслана Лижичко (її справжнє прізвище) стала світовим послом відновлюваної енергії. Вона багато років відвідує різні європейські форуми, зустрічається з великими політиками, дипломатами, діячами ООН. Навряд чи це було б можливо при алкогольній залежності, в якій її підозрюють блогери.

Міка Ньютон

Дівчина після участі в Євробаченні поїхала до США та почала навідувати кастинги. Дівчина пише музику, знімається у рекламі та інколи повертається до України. Нещодавно дівчина поборола рак та відверто ділиться з підписниками історією своєї хвороби.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини