Вагітна Ані Лорак зробила яскравий макіяж та показала круглий живіт: розповіла на камеру на кого чекає

Після гучного розлучення до персони Ані Лорак почали ставитися прискіпливіше, адже всі прихильники чекають, коли поп-діва представить нового обранця.

Зірка Ані Лорак сяє вже понад 10 років на сцені. Жінка завжди дивує прихильників своєю творчістю, у якій відчувається ніжне серце та душа співачки. Цікавлять прихильників, звісно не тільки пісні артистки, а ще і її особисте життя.

З'ясувалося на кого схожа донька Ані Лорак та Мурата
Ані Лорак. Фото взято на просторах мережі. 

Втім, після розлучення Ані Лорак почала приховувати своїх обранців. Достеменно не відомо, з ким зараз у стосунках перебуває українська зірка.

Найгучніші зіркові розлучення: що приховували від публіки Ані Лорак та Мурат Налчаджиоглу
Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу, який є батьком доньки співачки. Фото взято на просторах мережі. 

Колись чоловік Ані Лорак зробив її найщасливішою жінкою у світі, адже для нього вона вирішила народити дитину.

Редакції “Сенсації” вдалося знайти відео, де ще така молодесенька та скромна зірка розповідає про свою першу вагітність. Повідала про свій час при надії співачка програмі ТСН.

Ані Лорак розповідає про свою вагітність. Скріншот взято з репортажу ТСН.

Тут зірка не схожа на саму себе. Розповніла, трошки запухла та з чарівними щічками жінка розповідає, що разом з чоловіком хочуть влаштувати собі сюрприз й тому не намагаються дізнатися раніше про стать дитини.

Ані Лорак намагається приховати животик за об’ємною сорочкою. Скріншот взято з репортажу ТСН.

Жінка намагалася приховувати факт своєї вагітності. Проте, прихильникам все одно вдалося розгледіти животик співачки. У сюжеті підмітили, що були чутки про те, що Ані Лорак чекає двійню. Втім, артистка сама розвіяла цей міф, чесно зізнавшись, що вони з чоловіком чекають лише на одну дитину.

Чоловік Ані Лорак зустрів її з роддому. На руках маленька донечка. Ніхто тоді й не міг підозрювати, що цей щасливий батько зрадить свою новоспечену родину

Дізнайтеся більше про співачку у відео:

Схожі статті