Ворожнеча між двома Примадоннами: що не змогли поділити Алла Пугачова та Софія Ротару окрім сцени?

З кожним роком про ворожнечу двох великих співачок стає відомо все більше інформації. Які деталі їхнього конфлікту блукають мережею тепер?

Самою неймовірною версією ворожнечі але Пугачової та Софії Ротару є історія, яка нібито сталося насправді між співачками: Алла Борисівна намагалася за свати свою доньку Христину за сина Софії Ротару Руслана. Українська примадонна навідріз відмовилася від такої пропозиції, і додала, що хотілаб, щоб її син одружився на коханій жінці. Але серед версій є більш правдиві.

За ким перше місце?

Російська та українська аудиторія всерйоз вважають, що причиною ворожнечі стало місце примадонни. Справа в тому, що зірка Софії Михайлівни зайнялася першою. І хоча Алла Борисівна від неї не відставала, конфлікт нібито почався саме через кар’єру.

Софія Ротару.

Обидві вони стали відомі у 70-х, але більшість все одно вважає, що Пугачова стала знаменитою скоріше. Таким чином, складається враження, що конфлікт є не тільки між співачками, але й середи їхніх пошановувачів.

Душа Пугачової

Алла Пугачова

Серйозно обговорювати ворожнечу між артистками почали після того, як в ЗМІ з’явилася інформація, що Ротару забрала у Пугачової роль у фільмі Олександра Стефановича “Душа”. Пізніше сам режисер прокоментував чутки, заявивши, що нічого подібного не було і йшлося зовсім про інший проект.

“Чомусь вкоренилася думка, що в моєму фільмі” Душа “спочатку повинна була зніматися Пугачова і, щоб помститися колишній дружині, я замінив її на Ротару. Щось подібне написав в пресі Полупанов і навіть з посиланням на моє “зізнання”. До відома недобросовісних журналістів, не було цього. Насправді з Пугачовою я починав знімати зовсім інший фільм під назвою “Рецитал”. Але в перший же знімальний день відбувся грандіозний скандал. Пугачова почала грубіянити знімальній групі, накинулася на другого режисера Валентину Ковальова і розірвала на ньому  пальто. Після цього вся група відмовилася з нею працювати” , – зазначив Олександр.

Однак, навіть незважаючи на пояснення самого режисера, в мережі досі можна знайти матеріали з заголовками на кшталт “Ротару вкрала Душу у Пугачової”.

Також однією з версій є те, що Пугачова не запросила Ротару на різдвяний вогник у 2013 році. Нібито це поставило остаточну крапку у їхніх відносинах.

Щоб дізнатися більше дивіться наступне відео:

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 17 січня

Церковне свято 17 січня: що можна і не можна робити на Собор 70 апостолів – традиції та прикмети

Собор 70 апостолів Божих - важливе православне свято. Його церква встановила, аби віряни вшановували у рівній мірі всіх учнів Господніх та шанували історію.
Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто присвятити добру та милосердю

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день пустих обіцянок, нещирості, непорозумінь та дрібних невдач. Детальніше дізнайтеся в статті.
Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну

32-річна Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну: після розриву з Еллертом ніхто не тримає

У період зимових канікул Ксенія Мішина вирішила відвідати свою матір та покинула кордони України разом з сином. Як проводить час акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне

Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне: “Дитинка скоро з’явиться”

Відома українська співачка Руслана Лижичко все активніше проявляє себе у творчості та в шоу-бізнесі. Як на цей раз артистів вдалося потішити своїх шанувальників?
Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.

Популярне

Останні новини