Неділя, 18 Квітня, 2021

Ворожнеча між двома Примадоннами: що не змогли поділити Алла Пугачова та Софія Ротару окрім сцени?

З кожним роком про ворожнечу двох великих співачок стає відомо все більше інформації. Які деталі їхнього конфлікту блукають мережею тепер?

Самою неймовірною версією ворожнечі але Пугачової та Софії Ротару є історія, яка нібито сталося насправді між співачками: Алла Борисівна намагалася за свати свою доньку Христину за сина Софії Ротару Руслана. Українська примадонна навідріз відмовилася від такої пропозиції, і додала, що хотілаб, щоб її син одружився на коханій жінці. Але серед версій є більш правдиві.

За ким перше місце?

Російська та українська аудиторія всерйоз вважають, що причиною ворожнечі стало місце примадонни. Справа в тому, що зірка Софії Михайлівни зайнялася першою. І хоча Алла Борисівна від неї не відставала, конфлікт нібито почався саме через кар’єру.

Софія Ротару.

Обидві вони стали відомі у 70-х, але більшість все одно вважає, що Пугачова стала знаменитою скоріше. Таким чином, складається враження, що конфлікт є не тільки між співачками, але й середи їхніх пошановувачів.

Душа Пугачової

Алла Пугачова

Серйозно обговорювати ворожнечу між артистками почали після того, як в ЗМІ з’явилася інформація, що Ротару забрала у Пугачової роль у фільмі Олександра Стефановича “Душа”. Пізніше сам режисер прокоментував чутки, заявивши, що нічого подібного не було і йшлося зовсім про інший проект.

“Чомусь вкоренилася думка, що в моєму фільмі” Душа “спочатку повинна була зніматися Пугачова і, щоб помститися колишній дружині, я замінив її на Ротару. Щось подібне написав в пресі Полупанов і навіть з посиланням на моє “зізнання”. До відома недобросовісних журналістів, не було цього. Насправді з Пугачовою я починав знімати зовсім інший фільм під назвою “Рецитал”. Але в перший же знімальний день відбувся грандіозний скандал. Пугачова почала грубіянити знімальній групі, накинулася на другого режисера Валентину Ковальова і розірвала на ньому  пальто. Після цього вся група відмовилася з нею працювати” , – зазначив Олександр.

Однак, навіть незважаючи на пояснення самого режисера, в мережі досі можна знайти матеріали з заголовками на кшталт “Ротару вкрала Душу у Пугачової”.

Також однією з версій є те, що Пугачова не запросила Ротару на різдвяний вогник у 2013 році. Нібито це поставило остаточну крапку у їхніх відносинах.

Щоб дізнатися більше дивіться наступне відео:

Поділіться статтею

Михайло Заливако

Холостяк Михайло Заливако зізнався, що страждає від невиліковного захворювання: “Був увесь зелений”

Михайло Заливако зізнався, що з дитинства страждає від невиліковної хвороби. Усі деталі.
Олег Винник

Головний вовк країни Олег Винник позує в джакузі: в мережі з’явилося фото, яке звело усіх вовчиць з розуму

Олег Винник вирішив звести з розуму усіх вовчиць. В мережі віднайшлися фото з артистом в джакузі.
Лідія Таран

Зірка “ТСН” Лідія Таран показала підрослу доньку від невдалого шлюбу з Андрієм Доманським: копія батька

Донька Лідії Таран та Андрія Доманського неймовірно підросла і перетворилася на дорослу дівчину.

Тіна Кароль відверто зізналася, що не може спати ночами: поки Дан Балан відвідує вечірки спокою не буде

Тіна Кароль відверто розповіла Славі Дьоміну, про причини, які не дають їй спати.

Популярне

Останні новини