Олена Кравець показала підрослих двійнят та вперше детально розповіла про захоплення маленьких білявих діток

Олена Кравць познайомила публіку поближче зі своїми дітьми.

Зірка “Кварталу 95” Олена Кравець – тричі мама. В 2003 році вона народила первістка, Марію, а в 2016-му – подарувала життя білявим двійнятам Івану і Катерині. І хоча зірка старанно приховує особисте життя та захищає родину від поганих сторін популярності, Олена на публіці з’являється з дітьми не перший раз. Нещодавно актриса повела двійнят на до театру. Але зірка запевняє – зовсім не висиджують тривалі вистави, хоча розчулюють своєю поведінкою.

Захоплення танцями

Крім того, зіркове подружжя розповіло, що віддали чотирирічних двійнят Катерину та Івана на бальні танці.

“Треба йти в балетну школу”, – каже Олена Кравець доньці, на що вона їй відповідає: “Треба, мамо, треба, але я ж все вмію”.

Пара також зізналася, що самі мріють піти займатися латино-американською хореографією. Олена Кравець брала участь в одному з сезонів “Танців із зірками”, і тоді дуже надихнулася заняттями. Але поки що у неї банально не вистачає часу на тренування.

До слова, старша дочка Олена Кравець нещодавно святкувала день народження, Марії виповнилося 18 років. Зіркова мама скаржиться, що дочка її з батьком на день народження не покликала. При цьому подружжя розповіло, що вечірка з нагоди святкування повноліття була досить масовою, повідомляє РБК-Україна.

Нагадуємо, що часом раніше  Олена Кравець повідомила, що назавжди покидає “Квартал 95”. Гумористка перевтілилася в легендарну Тіну Тернер, виступивши з хітом “Simply the bes”t. А в інтерв’ю за кулісами артистка зробила заяву про свою участь в “Жіночому кварталі”.

Схожі статті