Алла Пугачова коротко підстриглася та омолодилася: на святі онучки виглядає ровесницею Христини Орбакайте

Алла Пугачова вже багато років має сталий образ. Вас однозначно здивує нова стрижка жінки.

Алла Пугачова – справжня Примадонна вітчизняної естради. Вже багато років вона залишається цікавою для свого слухача не тільки завдяки таланту та творчості, а й тим, що веде незвичний для більшості образ життя.

Алла Пугачова у молоді роки. Ось в цей час починає формуватися її класичний образ. 

Жінці вже 71 рік, втім вона руйнує всі стереотипи, щодо віку. Вона досі активна, займається собою та навіть виховує своїх малолітніх дітей, яких, звісно, народила сурогатна матір.

Алла Борисівна також любить змінювати стилі та не гребує експериментувати. Наприклад, на вечірку блогерки Анастасії Івлеєвої вона прийшла у стилі кібер-бароко та не посоромилася навіть показати свої витончені ноги.

Втім, справжнє здивування може викликати нова зачіска артистки, яку вона продемонструвала на святі у своєї онучки.

Дівчинці 9 років. Вона – дитина старшої доньки Алли Борисівни Христини Орбакайте.

Для свята Примадонна обрала сукню в улюбленому чорному кольорі, а зачіску вирішила кардинально змінити. Якщо зазвичай жінка росить волосся середньої довжини, розпущене, то зараз вона вирішила надати перевагу короткій стрижці. Можемо також припустити, що це може бути просто така зачіска. На відео у Максима Галкіна видно, що вибилося пасмо довгого волосся.

Втім, Аллі Борисівні можна вже й поекспериментувати, адже у зв’язку з тим, що концертна діяльність співачки вже давно припинена, їй не обов’язково дотримуватися класичного образу. Втім, любо до епатажу у неї нікуди не зникла і зірка естради готова вражати всіх і далі.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини