Український шоу-бізнес наповнений фізиками, фізруками та юристами: на кого вчилися Потап, Кондратюк та інші

Не всі зірками стають, деякі ними народжуються!

Ігор Кондратюк

Ігор Кондратюк

Народився Ігор 14 березня 1962 року в селі Пригір’я, що в Херсонській області, в сім’ї голови райвиконкому. Навчаючись у школі, зацікавився точними науками, мріяв осягнути науку астрономію і навчитися грі на саксофоні. Крім навчання відвідував секцію бальних танців, співав у хорі. В останніх класах підробляв у колгоспі, допомагаючи на зборі врожаю. На першу зарплату в 70 рублів купив збільшувач для об’єктива фотоапарата.

Здобувши золоту медаль, в 1979 році вступив до Київського державного університету на фізико-математичний факультет. Захистив диплом, присвячений вивченню оптики твердого тіла. У 1984 році вступає на роботу в Інститут молекулярної біології і генетики НАН України на посаду молодшого наукового співробітника, де в співавторстві з колегами написав понад 100 наукових статей, присвячених вивченню фізики твердого тіла. Через 12 років Ігор захистить кандидатську дисертацію з біології.

Олексій Потапенко

Потап

Потап народився 8 травня 1981 року в столиці України. Батьки привчили сина до дисципліни і зуміли сформувати в ньому твердий характер. Ще в дитинстві Потап проявив інтерес до багатьох сфер життя. З юних років займався плаванням і водним поло і заробив звання майстра спорту. Писав пісні і вірші. У 13 років він навіть спробував записати перші композиції, тільки батьки вважали це захоплення сина несерйозним.

Після закінчення школи Олексій став студентом Київського університету фізичного виховання, де встигав поєднувати навчання і гру в університетській команді КВН. Після вузу Потапенко світила кар’єра тренера або вчителя фізкультури, але батько наполягав на продовженні освіти, і син послухався. На цей раз хлопець вступив до Київського економічного університету і став магістром економічних наук.

Дмитро Монатік

Після закінчення школи потрібно було визначатися з професією. Батькам хотілося, щоб син вже в молодості одержав серйозну освіту, а вже спів та танці нехай будуть приємним бонусом до фундаментальної спеціальності. У 2003 році молодий чоловік вступив до Міжрегіональну академію управління персоналом, де вибрав юридичний факультет. Але, відбуваючи пари як повинність, він жив лише тим, що ввечері буде займатися піснями і танцями.

Володимир Дантес

У школі Володимир не відчував проблем з успішністю, але відрізнявся бешкетним характером, і його не раз виганяли з класу за погану поведінку. Незабаром юнак вступив до музично-педагогічного училище, навчання в якому дозволило виявити талант у майбутньому. У цьому навчальному закладі майбутній музикант отримав спеціальність педагога з вокалу.

Однак, батьки порадили отримати більш перспективну професію. Володимир вступив до Харківського політехнічного інституту на спеціальність “фінансове управління бізнесом”.

реклама

Поділіться статтею

Людмила Барбір вперше показала маму

Людмила Барбір вперше показала маму: сучасна вродлива жінка, яка вже має зятя, і це не Руслан Сенічкін

Людмила Барбір не надто полюбляє свою публічність. Зірка кожного дня з'являється на телеекранах українців, але своє особисте життя та сім'ю суворо охороняє від уваги оточуючих. Та нещодавно вона зробила виняток і показала свою найдорожчу людину — маму.
Вагітна Настя Каменських втратила круглий живіт і поїхала з України світ за очі

Вагітна Настя Каменських втратила круглий живіт і поїхала з України світ за очі: більше з Потапом не батьки

Останнім часом Настя Каменських багато інтригувала публіку своєю фігурою. Справа в тому, що у артистки з'явився помітний округлий животик, і добра частина її фанатів вирішила, що вона чекає на дитину. Втім, з'ясувалося що це зовсім не так. Нова світлина співачки розставила все по своїх місцях.
Церковне свято 20 жовтня

Церковне свято 20 жовтня: що можна і не можна робити на Предпразднство Різдва Пресвятої Богородиці

Сьогоднішній день дуже важливий для всіх православних вірян. Підготовка до нього покаже Господу, як сильно ви вірите і Він благословить вашу душу й захистить від у потрібній ситуації. Молитви, прочитані 20 жовтня, мають надзвичайну силу слова Божого.
У синів Каті Осадчої та Юрія Горбунова є зведена сестра по татовій лінії

Знайшлася зведена сестра синів Осадчої і Горбунова по татовій лінії: що відомо про таємну дитину шоумена

0
Популярні українські телеведучі Юрій Горбунов і Катя Осадча побудували міцну родину, в якій народилося двоє чудових синів. Виявилося, що у хлопчиків є зведена сестра по татовій лінії. Що відомо про таємну дитину шоумена від першого шлюбу?
Гороскоп на 20 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 20 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку: у цей день покладайтеся лише на себе

Цей день бути наповненим обманом та маніпуляціями. Навіть ви самі можете не помітити, як будете вдаватися до подібних речей, щоб досягти своєї мети. Не забувайте про свої честь, гідність та бажання творити добро. Не ігноруйте голос власної совісті.

Популярне

Останні новини