Субота, 8 Травня, 2021

Краси багато не буває: Руслана Писанка, Неля Шовкопляс, Олеся Журавківська та інші пишні зірки шоу-бізнесу

Краса не вимірюється кілограмами та сантиметрами. Краса в очах того, хто дивиться.

Руслана Писанка

Руслана Писанка

2020 рік ознаменувався для Руслани Писанки головною роллю у фільмі “Філін”. Актриса перевтілилася в патологоанатома, що працює в новоствореному відділенні поліції. Артистка зізналася, що сама запропонувала продюсерам свою кандидатуру, оскільки схожа на героїню. У кризовий для країни період Писанка працювала над новою театральною постановкою. Вона виступила в ролі актриси, режисера і продюсера театру. Освоєння нових професій змусило Руслану задуматися про те, щоб відкрити свою справу, тоому в перспективі виконавиця хоче на професійному рівні створювати вистави або відкрити агентство. На 2021 рік була запланована прем’єра 3-го сезону серіалу “Кріпосна”, де також знялася Руслана.

Неля Шовкопяс

Неля Шовкопяс

Ця мила пампушка переїхала з чоловіком до Києва з Полтави і стала ведучою ранкового шоу “1 + 1” в парі з Єгором Гордєєвим. Їй – 34. Вона – мама семирічних хлопчиків-двійнят. Незважаючи на безліч домашніх турбот, Неля зуміла домогтися того, про що багато хто тільки мріють.

Олеся Журавківська

Олеся Журавківська

Зараз актриса активно знімається в Україні, але є в її репертуарі і міжнародні проекти. У 2019 артистка виконала головну роль в серіалі “У неділю рано зілля копала”. Образ матері головного героя Олеся відтворила в картині “Як довго я тебе чекала”. Син її героїні переживає зраду коханої дівчини. Сама Жураківська в інтерв’ю зазначала, що не варто впускати в серце негативні емоції, щоб пережити важкі часи, необхідно гарненько виспатися і почати приділяти увагу улюблених справ.

Наталя Холоденко

Наталя Холоденко

Психолог, кандидат філософських наук і тренер особистісного зростання, вже давно відома в професійних колах, а ось широку публічну популярність вона отримала після участі в танцювальному проекті “Танці з зірками”, де Наталія прославилася як “танцюючий психолог”.

Поділіться статтею

Сосо Павліашвілі

Як виглядає жінка, яка приборкала холостяцький запал Сосо Павліашвілі: єдина дружина на останок життя

Сосо Павліашвілі — темпераментний та несамовитий. Втім, знайшлася жінка, яка змогла впоратися з його пристрастю.
Брати Меладзе з екс-дружинами

Колишні дружини Костянтина і Валерія Меладзе вийшли з тіні та розповіли, як екс-чоловіки їм зраджували

Деякі зірки до шлюбу та стосунків ставляться не дуже серйозно. Давайте дізнаємося, як розлучилися брати Меладзе зі своїми колишніми дружинами.
Герой статті Ярослав

11-річний хлопчик врятував маленькій дівчинці життя, забувши про власне здоров’я та благополуччя

Маленький герой не роздумуючи кинувся на порятунок маленькій дівчинці.
Українські зірки

Олег Винник, Ніні Матвієнко та інші українські зірки, які не посоромили рідне село і вибилися в люди

Село - колиска України. Багато знаменитостей народилися і виросли там, довели, що не походження, а талант дійсно мають значення.
Алан Бадоєв

Алан Бадоєв вперше відверто розповів про розлучення з Жанною Бадоєвою: кохання, яке стало нерозділеним

Ніхто не очікував настільки ніжних та добрих слів про колишню дружину Бадоєва.

Популярне

Останні новини