Зірка “Діамантової руки” Світлана Світлична була терміново госпіталізована: свіжі деталі про стан зірки

Нещодавно стало  відомо про стан екстрено госпіталізованої зірки радянської комедії Світлани Світличної. Заслужена артистка РРФСР найбільш відома масовому глядачеві завдяки ролі Анни Сергіївни в “Діамантовій руці” Леоніда Гайдая. Світлана стала дуже в пізнавальною завдяки образу привабливої та звабливої білявки. Навіть після стількох років за нею слідкує увесь пострадянський простір.

Кадр з популярної радянської комедії “Діамантова рука”

Госпіталізація та діагноз

Акторка Світлана Світлична, яка була госпіталізована з підозрою на інсульт, знаходиться зараз в неврологічному відділенні Міської клінічної лікарні ім. С. С. Юдіна, повідомляє АГН “Москва”.

Її стан оцінюється медиками середнього ступеня важкості, – повідомили в довідковій медустанови.

Світлана Світлична

Інші подробиці про самопочуття Світличної поки невідомі. Раніше близький друг артистки, актор Іван Ніколаєв розповів, що під час їхньої останньої зустрічі Світлана Світлична виглядала добре, а що стосується її самопочуття, то воно відповідає її немаленькому віку.

У листопаді 2020 року Світлану Світличну вже доставляли до лікарні з підозрою на інсульт – актриса поскаржилася тоді на сильний головний біль. Однак підозра на захворювання не підтвердилася. Пізніше подруга актриси Олена Перелигіна повідомила, що у Світличної діагностована стареча деменція. Іноді вона не може впізнати навіть близьких людей. За словами жінки, проблеми з пам’яттю постійно поглиблюються.

Сподіваємося, що найближчим часом стануть відомі інші деталі самопочуття зірки та надійдуть новини про покращення її стану. Бажаємо акторці міцного здоров’я та войовничого духу!

Схожі новини