Вівторок, 22 Червня, 2021

Тіна Кароль, Олександр Пономарьов та інші зірки, які попри свій статус лишилися побожними. Всі деталі

Попри жорсткі правила шоу-бізнесу, навіть у цій сфері є люди, які не втратили віру у Бога. Дізнайтеся, хто серед зірок є вірянином.

Релігійні погляди – це дуже особиста річ. Багато хто, бувши зіркою шоу-бізнесу, забуває про канони та писання, але й є ті, хто попри всі стереотипи береже у серці віру. Редакція “Сенсація” зробила підбірку таких знаменитостей.

Оля Фреймут

У дитинстві Оля хотіла стати черницею. Вона навмисне себе обмежувала у 7-му класі від косметики та яскравого одягу. Таким чином маленька Фреймут хотіла показати Небесам, що її віра дуже сильна.

І зараз зірка вважає себе вірянкою.

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Олександр Пономарьов

Чоловік ніколи не дозволяв собі вульгарності на сцені та навіть через свою творчість показував свою сильну віру. Цього року на Великдень співак зібрав ще 12 артистів та разом з ними заспівав давні піснеспіви до найбільшого християнського свята.

Тіна Кароль

На сцені Тіна, а у миру Тетяна. Співачка дотримується релігійних традицій та навіть вінчалася зі своїм коханим Євгеном у храмі. Слід віддати належне артистці: прихильникам вона ніколи не нав’язувала своїх поглядів у питаннях віросповідання своїм прихильникам.

Вінчання Тіни Кароль

Леся Нікітюк

Телеведуча вважає себе вірянкою. На службу до храму ходить на великі свята. Втім, на цей Великдень вирішила лишитися вдома та подивитися богослужіння онлайн.

Дзідзьо

З ім’ям Михайла Хоми зараз пов’язують скандал з його розлученням. Проте, артист показав себе і з доброго боку: співак зарекомендував себе, як вірянина.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 22 червня 2021 року: складність у спілкування та непорозуміння. Для всіх знаків зодіаку

Цей день буде перенасичений непорозуміннями та дивними ситуаціями.
Віктор Павлік і Катя Репяхова

Покинув чоловік? Молода дружина Віктора Павліка повідомила про погані новини, які дуже засмутили її

Катя Репяхова не змогла приховати від підписників свій розбитий вщент настрій і той факт, що на це є причина.

Популярне

Останні новини