Понеділок, 21 Червня, 2021

(Відео) Тіна Кароль проявила зневагу у церкві під час вінчання: знаки, що підказали сумне майбутнє подружжя

Ми рідко звертаємо увагу на знаки, а вони, втім, іноді можуть підказати долю.

Хоча й пройшло вже 10 років з трагедії, історія Тіни Кароль та Євгена Огіра досі знаходиться на вустах українців. Біль поп-діви, який вона вклала у свої композиції, лунає з кожної музичної платформи, а її популярність незвичайним чином виросла після втрати.

Колись вони були усміхнені, радісні, не могли припинити сміятися, дивилися одне одному в очі та ніколи не розлучалися. Однак, у всього є кінець і, на привеликий жаль, кінець цього кохання був жахливий.

Тіна Кароль та Євген Огір на вінчанні. Фото взято на просторах мережі.

Знаки, які пророчили трагедію у родині

Подружжя вирішило повінчатися у Києво-Печерській Лаврі. Більш грандіозного та красивого свята було й годі бажати. Втім, у стінах храму є свої правила. Так, існує повір’я, що якщо у нареченої загориться фата від свічки — буде горе в сім’ї.

Більш того, Тіна Кароль не могла перестати сміятися під час ритуалу, що також є серйозним порушенням правил поведінки у стінах священного місця. Тоді, звісно, про це ніхто не подумав, а коли Євген пішов життя, почали спливати подібні деталі, які наче пазл складалися в одну єдину картину: доля попереджала співачку про її скору втрату.

Нагадуємо, зараз співачка самотня і виховує єдиного сина Веніаміна від шлюбу з покійним Євгеном Огіром. З тих пір поп-діва жодного разу не вийшла заміж і навіть офіційно не перебувала у стосунках з іншими чоловіками. Її телевізійний роман з Даном Баланом виявився піар-ходом вокального шоу, а для продюсерів та учасників “обману” обернувся повним фіаско.

Поділіться статтею

Олег Винник

Білявка з зеленими очима ніжно притулилася щокою до Олега Винника та поклала руки йому на плечі: це не Таюне

Олег Винник знову здивував неоднозначною взаємодією з невідомою дівчиною.
22 червня вшановують пам'ять Кирила Олександрійського

Свято 22 червня 2021: Кирилів день – обряди, заборони та народні прикмети, які визначать кінець літа

Перший місяць літа підходить до кінця. Дізнайтеся, що відзначали наші пращури 22 червня та яких прикмет намагалися дотримуватися.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 21 червня 2021 року: романтичні зізнання та неочікувані сюрпризи. Для всіх знаків зодіаку

День буде насиченим і дуже різним для знаків зодіаку. Комусь пощастить, а комусь — ні.

Популярне

Останні новини