П’ятниця, 18 Червня, 2021

Лідія Таран у свої 43 хоче другу дитину, але вже не від Доманського: “Готова піти в другий декрет”

Зірка телеканалу 1+1 Лідія Таран зізналася, що мріє вдруге стати мамою і вже навіть подумує про декрет, хоча потенційного батька вона поки що не знайшла.

Лідія Таран не з чуток знає, як це — бути мамою. У неї є 12-річна дочка Василина від українського шоумена Андрія Доманського, з яким вона кілька років прожила в цивільному шлюбі:

“Ми прекрасно спілкуємося на теми, пов’язані з вихованням спільної дочки. Це найважливіше і необхідне”, — розповідала Лідія у великому інтерв’ю журналу “Караван историй“.

Лідія Таран з донькою Василиною
Лідія Таран з донькою Василиною

Не можна не відзначити, що Доманський, крім Василини, виховує ще п’ятерих дітей від трьох різних жінок, причому всі дітлахи підтримують між собою теплі стосунки.

Таран зізналася, що спочатку звинувачувала себе в тому, що залишила дочку без батька, але зараз вона розуміє — все на краще:

“На якомусь етапі ми з Андрієм були важливими і потрібними людьми одне для одного, але історія завершилася, і це на краще. Важливо закривати прожиті історії і не копатися в минулому”.

Лідія Таран і Андрій Доманський
Лідія Таран і Андрій Доманський

Також, за словами Лідії, чоловіки в її житті є, але того самого принца на білому коні вона поки не зустріла. Проте, теледіва вже подумує про другу дитину, оскільки вона не з покоління дев’яностих, серед якого багато чайлдфрі — людей, налаштованих на життя для себе і про себе:

“У мені закладена і материнська плата, і батьківська програма, і, звичайно, жити в любові і бути в парі — це найприродніший був би стан. Я навіть готова зробити паузу в роботі, піти в другий декрет”.

Лідія Таран
Лідія Таран

Справа в тому, що в минулий раз на роботу Таран вийшла всього через 4 місяці після народження Василини, тому вона відчуває материнську нереалізованість, яку хоче заповнити в майбутньому.

Поділіться статтею

Ольга Сумська і Віталій Борисюк

Як виглядала та чим займалася перша дружина Віталія Борисюка, яка поступилася місцем Ользі Сумській?

Віталій Борисюк та Ольга Сумська живуть у щасливому шлюбі вже 25 років, але хіба тільки акторки вдруге пішла до РАГСу?
Катя Осадча, Юрій Горбунов, Оля та Вадим Полякови

Зірки, які були змушені одружитися через незаплановану вагітність: Осадча і Горбунов, Полякови та інші

Іноді не заплановані речі визначають нашу долю. Давайте переглянемо цю теорію на прикладі зірок.

Популярне

Останні новини