19-річний син Наташі Корольової і Тарзана таємно одружився: новоспечена дружина – танцівниця на пілоні

19-річний син Наташі Корольової і Тарзана засвітив обручку на безіменному пальці правої руки, чим спровокував чутки про таємне весілля.

Ще недавно Архип Глушко був завидним нареченим зі значним приданим, але тепер він, схоже, вже одружений чоловік.

Так, мама Наташі Корольової прилетіла з Майамі в Москву, з нагоди чого рідні влаштували свято з гостями, смачним столом і концертом. На опублікованому в Інстаграмі Людмили Поривай ролику 19-річний онук співає і танцює під запальний хіт, а під кінець демонструє перед об’єктивом праву руку з кільцем на безіменному пальці.

“Онук влаштував на честь мого візиту в Москву вечірку! Познайомив з друзями!”, – написала Людмила в підписі.

Фоловери не оцінили танці і музичні здібності Архипа, зазначивши, що бути сином співачки – не означає бути співаком, зате запримітили обручку. Більшість з них здивовані, як Глушко-молодшому вдалося приховати від публіки таку значущу подію.

Архип разом з бабусею і мамою
Архип разом з бабусею і мамою

Невісткою Наташі Корольової і Тарзана стала форменна красуня, яка займається танцями, в основному – біля пілону. Звуть її Мелісса Волинкіна, але виступає вона під псевдонімом Мелісса Фокс. Схоже, любов до відвертих танцюристів хлопець успадкував від матері.

Архип зі своєю нареченою
Архип і Мелісса
Тарзан і Наташа Корольова
Тарзан і Наташа Корольова

Пара вже кілька місяців живе разом в заміському будинку батьків Архипа, їм відвели весь третій поверх. До речі, після знайомства з Мелісою син артистки теж захопився пол-денсом і вже навіть брав участь у змаганнях. Щоправда, над пластикою йому ще треба попрацювати.

Цікаво, що дівчина першою зробила пропозицію обранцеві, подарувавши йому бабусине обручку. Пізніше і Архип попросив руки коханої.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини