“Усі мої зусилля — ніщо”. Тіна Кароль, посміхаючись крізь сльози та стискаючи кулаки, згадала Євгена Огіра

Тіна Кароль зворушила всю мережу цим інтерв'ю і продовжує робити це до сих пір.

Майже десять років тому на світі не стало прекрасного чоловіка, продюсера та чоловіка відомої української співачки Тіни Кароль Євгена Огіра.

Поп-діві ця втрата далася нелегко, а навпаки, співачка навіть зараз не може згадувати про трагедію. Своє перше інтерв’ю після смерті коханого вона дала аж через рік. Катерина Осадча намагалася максимально м’яко говорити зі співачкою, але навіть зусиль досвідченоі телеведучої не вистачило для того, щоб на обличчі поп-діви не відображалася печатка великого горя.

Спогади про коханого

Під час цього інтерв’ю Катя нагадала артистці про плани Євгена, які він мріяв втілити в життя, а саме мюзикл, у якому Тіна Кароль мала зіграти головну роль. Коли співачка почула про це, вона ледь стримала сльози і почала посміхатися крізь біль.

Згодом мова дійшла і до їхнього останнього спільного інтерв’ю, коли Кароль розповідала про те, що вона відчуває себе головною у родині, а онкохворий Євген тим часом стояв подалі, відчуваючи увесь біль своєї дружини. Катя підмітила, що тоді було сильно помітно, що Огір хвилюється за кохану.

“Усі мої зусилля — ніщо”, відповіла на це поп-діва.

Співачка дала зрозуміти Катерині Осадчий, що у порівнянні з силою волі Євгена, її прагнення тримати все під контролем та триматися за життя навіть не можуть порівнятися.

Євген Огір і Тіна Кароль
Євген Огір і Тіна Кароль

Нагадуємо, що чоловік Тіни Кароль помер від раку шлунку у закордонній лікарні. У зіркового подружжя залишився один спільний син Веніамін, який свого часу допомагав артистці триматися за життя.

Поділіться статтею

Святі Борис та Гліб

Свято 6 серпня 2021: що можна і не можна робити у День Бориса і Гліба та головні прикмети свята

Борис і Гліб стали першими правителями, яких церква причислила до лику святих. Дізнайтеся, як правильно відзначати їх день.
Михайло Заливако та Анна Богдан

Не тільки у Мішиної та Еллерта: Холостяк-11 Михайло Заливако розкрив умови контракту з Анною Богдан

0
"Холостяк-11" Михайло Заливако відповів на одне з найбільш наболілих питань публіки – чи існує між ним і переможницею проєкту Анною Богдан контракт.
Серьога та Дмитро Монатік

Репер Серьога розповів, чому ніколи не зможе пробачити Монатіка: користолюбство в шоу-бізнесі не знає меж

Серьога не був багатослівним у розмові щодо Монатіка. Але свою позицію пояснив чітко.

Популярне

Останні новини